معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس مشخص شد

بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس مشخص شد

به نظر می‌رسد سونی، برای آخر سال میلادی برنامه‌های جذابی دارد که یکی از آن‌ها اضافه شدن بازی‌های جذاب به لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس است. به نحوی که با توجه مطلب سایت پلی‌استیشن بلاگ، می‌توانید دو بازی Batman: Arkham Knight و بازی Darksiders III را از سوم سپتامبر (۱۲ شهریور) با داشتن اشتراک سرویس پلی‌استیشن پلاس به صورت رایگان تجربه کنید. این فرایند که بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس محسوب میشود تا تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) ادامه خواهد یافت.
بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس
همچنین استودیوی Rocksteady به زودی مجموعه ویژه‌ای از بازی را تحت عنوان Arkham Asylum’s 10h Anniversary منتشر خواهد کرد. بازی Arkham Knight آخرین قسمت از سه گانه بتمن بود که در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و توانست در بسیاری از مجلات و سایت‌های معتبر دنیا لقب بهترین بازی سال را دریافت کند. همچنین در ماه جاری، شاهد انتشار مجموعه سه گانه این بازی خواهیم بود.

 
در کنار بازی Arkham Knight، بازی Darksiders III نیز به صورت رایگان برای دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس فعال خواهد شد. این بازی در نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شد و همچنان پشتیبانی بسیاری از سوی سازندگانش در استودیو Gunfire Games در یافت می‌کند. از جدیدترین بسته‌های الحاقی این بازی می‌توان به بسته الحاقی Keepers of the Void اشاره کرد.
 

دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس از ۳ سپتامبر می‌توانند این دو بازی زیبا و جذاب را به صورت رایگان دریافت کنند. همچنین تا تاریخ یاد شده زمان خواهند داشت تا بازی‌های رایگان ماه آگوست را به کتابخانه خود اضافه کنند. از بازی‌های رایگان ماه اوت می‌توان به بازی Sniper Elite 4 و بازی WipEout Omega Collection اشاره کرد.

بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس
Telegram

بازی های رایگان ماه سپتامبر پلی ‌استیشن پلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *