معماری
خانه / اخبار / شایعه | بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now مشخص شدند

شایعه | بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now مشخص شدند

ظاهرا در ماه جاری، بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now به آن اضافه خواهند شد. براساس پست منتشر شده توسط بلاگ رسمی و ژاپنی زبان پلی استیشن، به‌نظر می‌رسد که در ماه ژوئن ۲۰۲۰ عناوینی همچون بازی Dishonored 2، بازی Metro: Exodus و بازی Prey درکنار دیگر بازی‌های حاضر در این سرویس قرار خواهند گرفت؛ ناگفته نماند که در منطقه آمریکا بازی Prey هم‌اکنون برای دارندگان این سرویس در دسترس است.

بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now

در این پست ذکر شده است که بازی Metro: Exodus برای مدت زمان محدودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و برخلاف آن، بازی Dishonored 2 و بازی Prey که هردو توسط تیم Arkane Studios ساخته شده‌اند، برای مدت طولانی‌تری در دسترس دارندگان سرویس PS Now خواهد بود.

براساس این گزارش به‌نظر می‌رسد که بازی‌های جدیدی که قرار است تا در ماه ژوئن به این سرویس اضافه شوند به سه بازی ذکر شده، محدود نمی‌شوند بلکه عناوین دیگری همچون بازی ۱۱-۱۱: Memories Retold، بازی Rabbi x Rabbi -Puzzle Out Stories و بازی Under Night In-Birth Exe: Late نیز در این ماه در دسترس قرار خواهند گرفت.

از آنجا که بازی Prey هم‌اکنون برای دارندگان سرویس PS Now در منطق آمریکا در دسترس است، گمان می‌رود که عناوین ذکر شده برای کاربران حاضر در تمامی مناطق قابل بازی خواهند بود. همچنین با در نظر داشتن این نکته که دارندگان این سرویس می‌توانند به صورت رایگان به تجربه نسخه Redux دو عنوان ابتدایی فرنچایز Metro یعنی بازی Metro: 2033 و بازی Metro: Last Light بپردازند، انتشار بازی Metro: Exodus روی این سرویس امکان تجربه کامل این فرنچایز و ماجراجویی‌های آرتیوم را برای تمامی بازیکن‌ها فراهم خواهد کرد.

گفتنی است که لیست منتشر شده از بازی‌های جدید سرویس PS Now در ماه ژوئن فاقد صحت و اعتبار است و باید منتظر تاییدیه رسمی سونی در مورد این موضوع بمانیم.

بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now
Telegram
بازی های جدید ماه ژوئن سرویس PS Now
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *