معماری
خانه / پلی استیشن 5 / بازی جدید استودیو Bluepoint Games معیاری برای قدرت کنسول PS5 خواهد بود

بازی جدید استودیو Bluepoint Games معیاری برای قدرت کنسول PS5 خواهد بود

استودیو Bluepoint Games در حال حاضر مشغول کار روی یک بازی معرفی نشده برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است. تیم سازنده این بازی اعلام کرده است که بازی جدید استودیو Bluepoint Games قرار است بزرگ‌ترین پروژه این استودیو تا به امروز باشد. همچنین به‌نظر می‌رسد که این جاه‌طلبی استودیو Bluepoint Games قرار است تا در زمینه جلوه‌های بصری و گرافیکی این بازی خود را نشان دهد.

بازی جدید استودیو Bluepoint Games

وب‌سایت رسمی این استودیو به‌تازگی اعلامیه‌ای را در صفحه اولیه خود قرار داده و در آن ذکر شده که این بازی درحال توسعه، قرار است تا به عنوان نشان‌دهنده قدرت واقعی پردازشی و بصری کنسول‌های نسل آینده شناخته شود، و این بازی قرار است تا تبدیل به مظهر مقایسه گرافیک بازی‌های نسل نهمی باشد.

شاید این اظهارات کمی جسورانه و نابخردانه به‌نظر برسد اما باتوجه به اعتماد به‌نفسی که این استودیو در کنفرانس‌ها و همایش‌‌‌‌‌های مختلف از خود به‌نمایش گذاشته است، باید منتظر ماند و دید که توانایی واقعی این استودیو تا چه حدی با شعارهای داده شده برابری خواهد کرد.

در ماه گذشته رییس استودیو مارکو ثراش (Marco Thrush) اعلام کرده بود که عملکرد تیم توسعه این استودیو در زمینه بازسازی بازی Shadow Of Colossus کاملا قابل قبول بوده است و باتوجه به این موضوع که این بازی در اصل برای کنسول پلی‌استیشن ۳ عرضه شده بود، پس کار اعضای توسعه این بازی برای بازسازی جلوه‌های بصری این عنوان کاملا قابل تحسین بوده است.

گفتنی است که بازی بعدی استودیو Bluepoint هنوز معرفی نشده است و حتی نامی هم از آن در اخبار به چشم نمی‌خورد، اما انتظار می‌رود که این استودیو در مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ حضور داشته باشد.

بازی جدید استودیو Bluepoint Games
Telegram
بازی جدید استودیو Bluepoint Games
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *