معماری
خانه / اخبار بازی / بازی بعدی شرکت راک استار یک عنوان جهان باز برای کنسول های نسل بعدی خواهد بود

بازی بعدی شرکت راک استار یک عنوان جهان باز برای کنسول های نسل بعدی خواهد بود

شرکت راک استار به‌تازگی آگهی استخدام‌های متعددی را در سایت‌های مختلف منتشر کرده که با توجه به این موضوع به‌نظر می‌رسد اخباری که در مورد این شرکت گفته شده بود صحت داشته و این شرکت در حال حاضر چندین پروژه را در حال توسعه دارد. در توضیحات آگهی استخدام مربوط به متخصص انیمشن آمده است که بازی بعدی این شرکت یک عنوان جهان باز خواهد بود که انحصارا برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه خواهد شد.

شرکت راک استار

اگر بخواهیم به‌صورت دقیق به این متن اشاره کنیم: «ما دنبال یک متخصص می‌گردیم که باتجربه و همچنین با استعداد باشد و بتواند سیستم پیچیده و پیشرفته انیمشن‌های این پروژه را که قرار است یک بازی جهان باز و متمرکز روی شخصیت‌های بازی باشد مهندسی کند. ما یک گروه بین‌المللی هسیتم که از تیم‌های مختلفی در شاخه‌های پژوهش و همچنین برنامه‌نویسی تشکیل شده است و قصد داریم تا حد و مرزهای کنونی عملکرد انیمشین‌ها را به نسل بعدی کنسول‌های بازی انتقال دهیم.»

همان‌طور که مشخص است با توجه به گستردگی وسیع این شرکت و در اختیار داشتن صدها کارمند، راک‌استار همچنان به نیروهای متخصص بیشتری نیاز دارد، زیرا به‌نظر می‌رسد در حال حاضر چندین پروژه در این شرکت در حال توسعه است و این آگهی می‌توان گفت به ساخت نسخه بعدی فرانچایز GTA اشاره دارد. اما با توجه به اخبار گذشته که اعلام شده بود این استودیو درحال کار روی چندین پروژه است، انتظار می‌رود توسعه بازی‌هایی چون Bully 2 و ادامه‌ای بر بازی L.A. Noire هم‌چنان شانس بالایی برای معرفی داشته باشند.

شرکت راک استار
Telegram
شرکت راک استار
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *