معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس در پایان هفته رونمایی خواهد شد

بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس در پایان هفته رونمایی خواهد شد

حال که روزها یکی پس از دیگری می‌گذرند تا هرچه بیشتر به تاریخ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد نزدیک‌تر شویم، کم‌کم نوبت به معرفی بازی‌های جدید و مخصوصاً انحصاری برای این پلتفرم‌ها رسیده است و در تازه ترین خبر از رونمایی بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس در پایان هفته خبر میرسد.

بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس

به‌تازگی استودیوی داینامیک ولتاژ گیمز (Dynamic Voltage Games)، در حساب رسمی توییتر خود پیامی منتشر کرده و بازی‌بازان را از انتشار ویدئوی گیم‌پلی از بازی جدیدش مطلع کرده است. طبق توضیحات این توییت، بازی مورد بحث انحصاری ایکس‌ باکس سری ایکس (احتمالاً انحصاری کنسولی) بوده و با رزولوشن ۴K Native و نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه اجرا خواهد شد:

اواخر هفته‌ی جاری ویدئویی از گیم‌پلی اولین بازی انحصاری‌ام برای ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر می‌کنم. خبر خوب این است که این بازی با رزولوشن ۴K Native و نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود اما خبر بد این که نمی‌توانم ویدئوی آن را با تنظیمات ۴K/120 ضبط کنم.

اگر بحث درباره‌ی دلیل عدم امکان ضبط گیم‌پلی با کیفیت اصلی برروی ایکس‌ باکس سری ایکس را کنار بگذاریم، لازم به‌ذکر است این کنسول علاوه‌بر بازی جدید استودیوی داینامیک ولتاژ گیمز از دو بازی انحصاری دیگر یعنی Halo Infinite و Hellblade 2 نیز بهره خواهد برد. البته در نظر داشته باشید این بازی جدید احتمالاً خیلی کوچک‌تر از عناوین مذکور باشد.

بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس
Telegram
بازی انحصاری جدید ایکس‌ باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *