معماری
خانه / پلی استیشن 5 / بازی‌ های PlayLink برروی پلی‌ استیشن ۵ قابل اجرا خواهند بود

بازی‌ های PlayLink برروی پلی‌ استیشن ۵ قابل اجرا خواهند بود

شرکت سونی اخیراً خبر تأیید کنسول پلی‌ استیشن ۵ از بازی‌ های PlayLink پلی‌ استیشن ۴ که از طریق گوشی‌های هوشمند قابل کنترل و تجربه هستند را به صورت رسمی منتشر کرد.

بازی‌ های PlayLink

بازی‌ های PlayLink

کمتر از یک ماه دیگر به تاریخ عرضه‌ی کنسول پلی‌ استیشن ۵ مانده است و همه‌روزه شاهد منتشر شدن شایعات و اخبار رسمی متعددی پیرامون نسل نهم کنسول‌های بازی هستیم. به‌دنبال این موضوع، شرکت سونی اخیراً در جواب این سوال که “آیا عناوین PlayLink برروی کنسول پلی‌ استیشن ۵ قابل اجرا هستند؟” چنین پاسخ داد که:

ما سوالاتی مبنی بر پشتیبانی قابلیت Backward Compatibility از بازی‌ های PlayLink در کنسول پلی‌ استیشن ۵ را دریافت کرده‌ایم و هم‌اکنون می‌توانیم قابل اجرا بودن آن‌ها برروی این کنسول را تایید کنیم. 😃

لازم به ذکر است که مجموعه بازی‌های PlayLink که طیف گسترده‌ای را نیز شامل می‌شوند، برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر شد که از آن‌ها به عنوان بازی‌های سرگرم کننده‌ی قابل تجربه برای تمامی اعضای خانواده به‌وسیله‌ی گوشی‌های هوشمند یاد می‌شود. در واقع، بازی‌بازان در این بازی‌ها به‌جای استفاده از کنترلر پلی‌ استیشن ۴، باید به‌ وسیله‌ اپلیکیشن‌های این بازی‌ها آن را کنترل و تجربه کنند.

به‌هرترتیب، با تایید پشتیبانی کنسول پلی‌ استیشن ۵ از عناوین PlayLink، می‌توان امیدوار بود که احتمالاً شاهد نسخه‌های جدیدی از این مجموعه که به‌صورت انحصاری برروی سخت‌افزار این کنسول قابل اجرا هستند نیز باشیم. به عنوان مثال، مکانیزم‌های بازی Hidden Agenda را می‌توان یکی از جالب‌ترین و پیچیده‌ترین مکانیزم‌هایی دانست که تاکنون عرضه شده‌اند. همچنین، استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده داشت که عناوینی نظیر Until Dawn و Dark Pictures Anthology را در کارنامه دارد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *