معماری
خانه / اخبار بازی / بازی‌ های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی‌ استیشن پلاس معرفی شدند

بازی‌ های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی‌ استیشن پلاس معرفی شدند

شرکت سونی به تازگی بازی‌ های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی‌ استیشن پلاس (PlayStation Plus) را معرفی کرده است که به نظر می‌رسد در ماه سپتامبر نیز دارندگان این اشتراک با عناوین با کیفیتی رو به رو هستند. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به این عناوین داشته باشیم.

بازی‌ های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی‌ استیشن پلاس

بازی‌ های رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی‌ استیشن پلاس

طبق اخباری که به تازگی شرکت سونی منتشر کرده است، دارندگان اشتراک پلی‌استیشن پلاس خواهند توانست در ماه آینده دو عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds و Street Fighter V را از تاریخ ۱۱ شهریور (۱ سپتامبر) تا ۱۴ مهر (۵ اکتبر) به صورت رایگان دریافت و برای همیشه به کتابخانه‌ی بازی‌های خود اضافه کنند (البته توجه داشته باشید عناوینی را که با استفاده از اشتراک پلی‌ استیشن پلاس به صورت رایگان دریافت می‌کنید، تنها زمانی می‌توانید تجربه کنید که اشتراک پلاس داشته باشید).

بازی Street Fighter V در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ به عنوان یک اثر انحصاری کنسولی منتشر شد و از آن زمان تا کنون با به‌روزرسانی‌های فصلی گوناگون، میزبان نقشه‌ها و مبارزان متعددی بوده است. همچنین چند روز دیگر شرکت سونی جدیدترین تورنومنت بازی را آغاز خواهد کرد.

علاوه بر این، در ماه سپتامبر همانند ماه گذشته (که بازی Fall Guys جزو عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس بود) شرکت سونی یکی از مشهورترین و می‌توان گفت اولین بازی بتل رویال بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی یعنی عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds را در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار خواهد داد. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds نیز در ابتدا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و پس از رسیدن به شهرت جهانی به ترتیب برای دو کنسول‌ ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

نظر خود را در رابطه با کیفیت عناوینی که شرکت سونی در ماه سپتامبر به صورت رایگان در اختیار دارندگان سرویس پلی‌ استیشن پلاس قرار خواهد داد با ما به اشتراک بگذارید.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *