معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شد

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شد

شرکت سونی پس از عرضه تخفیف‌های ویژه بلک فرایدی و دوشنبه سایبری ۲۰۱۹ حالا خود را برای عرضه بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر ۲۰۱۹ آماده کرده است.

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر 2019

سونی طبق معمول هر ماه ۲ بازی را به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن پلاس آماده عرضه کرده است و کاربرانی که این اکانت را برای کنسول بازی خود خریداری کرده باشند می‌توانند اقدام به دانلود و نصب این بازی‌ها به صورت رایگان کنند.

کاربران می‌توانند در مدت زمانی که سونی برای عرضه این بازی‌ها به صورت رایگان تعیین کرده از آن‌ها استفاده کنند و در صورت پایان یافتن مهلت آن‌ها یا شارژ پلی استیشن پلاس دیگر امکان دسترسی به این بازی‌ها را نخواهند داشت.

این دو بازی شامل تایتان فال ۲ و Monster Energy Supercross می‌شوند تا از سه دسامبر، یعنی دیروز تا ششم ژانویه ۲۰۲۰ به صورت رایگان به کاربران عضو سرویس پلی استیشن پلاس عرضه می‌شوند.

برای دسترسی به این بازی‌ها می‌توانید اقدام به خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس مدت دار، به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه کنید و پس از آن تا تاریخ ششم ژانویه به این بازی‌ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، باید در نظر داشته باشید که پس از پایان یافتن مهلت استفاده از این سرویس‌ها کاربران می‌توانند به بازی‌های دیگری دسترسی داشته باشند. سونی به صورت ماهانه تعدادی از بازی‌ها را به صورت رایگان و برای مدتی مشخص آماده عرضه می‌کند.

بر این اساس بسیاری از کاربران تصمیم به خرید اشتراک یک ساله پلی استیشن پلاس می‌گیرند تا از آن طریق به صورت دائم بازی‌های مختلفی را برای اجرا در کنسول خود داشته باشند.

لیست بازی‌های ارائه شده برای این سرویس در دسامبر ۲۰۱۹ و ژانویه ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

Available December 3 – January 6

۱٫Titanfall 2

۲٫Monster Energy Supercross

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن کلیک کنید

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر 2019
Telegram

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در دسامبر 2019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *