معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / اکتیویژن عرضه نسخه جدید بازی Call of Duty را برای سال ۲۰۲۰ تایید کرد

اکتیویژن عرضه نسخه جدید بازی Call of Duty را برای سال ۲۰۲۰ تایید کرد

طبق عادت سالانه باید منتظر عرضه نسخه جدید بازی Call of Duty بود. مجموعه‌ای که بی‌شک جزو پرفروش و پرطرفدارترین آثار صنعت بازی‌های ویدیویی است. حال در گزارش مالی سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ شرکت اکتیویژن، سرنخ‌هایی از عرضه نسخه جدید این بازی در سال ۲۰۲۰ داده است.

نسخه جدید بازی Call of Duty

در بخشی از این گزارش، شرکت بابت فروش بازی Call of Duty در دو برند مختلف، گوشی‌های هوشمند و کنسول‌ها/رایانه شخصی، احساس خرسندی کرده است. اما در بخشی دیگر به نظر می‌رسد که باید در سال ۲۰۲۰ منتظر عرضه نسخه جدید بود.

البته این روال برای خیلی از بازیکن‌ها تکراری شده است. اکتیویژن معمولا نسخه‌های جدید مجموعه بازی Call of Duty را برای عرضه در فصل پاییز برنامه‌ریزی می‌کند. اما نکته جالب درباره این گزارش، دردسترس نبودن اطلاعات مربوط به استودیویی که وظیفه ساخت آن را برعهده دارد است.

معمولا اکتیویژن در این مدل از گزارش‌های مالی، به صورت اتفاقی نام استودیو بازیسازی را در میان می‌آورد. البته این گزارش جنبه دیگری نیز دارد، اکتیویژن با انتشار این گزارش به صورت رسمی از اولین بازی سال ۲۰۲۰ خود رونمایی کرد.

کدی جانسون (Coddy Johnson)، رئیس و مدیر ارشد عملیاتی اکتیویژن، نیز در اینباره صحبت‌هایی داشته است:

«البته که در سه ماهه چهارم سال جاری، نسخه جدیدی از بازی Call of Duty منتشر خواهد شد که در حال حاضر باعث ایجاد هیجان در آزمایش‌های بازی شده است.»

در همین رابطه دینس دورکین (Dennis Durkin)، مدیر ارشد مالی، نیز می‌گوید:

«ما نمی‌توانیم برای رونمایی کردن از آن چیزی که تیممان در حال کار رویش است صبر کنیم و احساس خوبی در رابطه با محتواهای آن داریم.»

البته اکتیویژن در این گزارش مالی گفته است که انتظار فروشی همانند بازی Call of Duty: Modern Warfare  را از این نسخه ندارند.

سال گذشته اخباری مبتنی بر اختلاف نظر زیاد بین دو استودیو Sledgehammer و Raven منتشر شد که باعث شد ساخت نسخه جدید به استودیو Treyarch سپرده شود. حال شایعات خبر از عرضه نسخه جدیدی از مجموعه بازی Black Ops را می‌دهند؛ اما هنوز هیچگونه اطلاعاتی از این بازی به صورت رسمی منتشر نشده است.

اکتیویژن معمولا ماه می را برای رونمایی از نسخه جدید مجموعه بازی Call of Duty انتخاب می‌کند.

باید منتظر ماند و دید که آیا شاهد نسخه‌ای مانند بازی Modern Warfare خواهیم بود و یا باری دیگر اکتیویژن می‌خواهد اشتباهات گذشته خود را در قالبی دیگر تکرار کند.

نسخه جدید بازی Call of Duty
Telegram
نسخه جدید بازی Call of Duty
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *