معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / اپل به ورزشکاران پاداش می‌دهد

اپل به ورزشکاران پاداش می‌دهد

شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که برای آن دسته از کاربران اپل واچ که فعالیت‌های ورزشی به صورت منظم می‌کنند جایزه می‌دهد.

اپل
در این برنامه، افرادی که به باشگاه می‌روند و از اپل واچ برای ردیابی فعالیت‌های ورزشی خود استفاده می‌کنند، جوایز مختلفی دریافت می‌کنند. برای مثال ورزشکاران با شرکت در این برنامه می‌توانند تخفیف‌هایی را برای هزینه اشتراک در باشگاه‌های ورزشی دریافت کنند. این مبالغ در صورت رسیدن به اهداف ویژه تعیین شده شرکت اپل در بخش اکتیویتی به کاربران ارائه داده می‌شود و کاربران می‌توانند در باشگاه‌های طرف قرارداد شرکت apple از آن استفاده کنند.

در عین حال شرکت apple با برخی از باشگاه‌های ورزشی برای ارائه این خدمات قرارداد بسته است. باشگاه‌های ورزشی می‌توانند از طریق این برنامه ویژه اپل، تعداد کاربر بیشتری را برای انجام فعالیت‌های ورزشی جذب کنند و تعداد مشتریان خود را افزایش دهند.

apple اعلام کرده که ارائه این خدمات و شرکت در برنامه یاد شده برای مدیران باشگاه‌های ورزشی هزینه‌ای نخواهد داشت و اپل تمامی هزینه‌های مربوط به آن را متقبل خواهد شد. با این حال apple تأکید کرده که هزینه‌های یاد شده را در صورتی می‌پردازد که کاربران هزینه عضویت در باشگاه‌ها را از طریق Apple Pay پرداخت کنند و همواره از اپل واچ برای ردیابی فعالیت‌های ورزشی خود استفاده کنند.

گفتنی است کاربران از طریق این سرویس می‌توانند تا سقف ۴ دلار در هزینه‌های عضویت خود در باشگاه‌های ورزشی صرفه جویی کنند وجوایز ویژه‌ای را برای ورزش کردن با استفاده از ابزارهای ویژه دریافت کنند.

شرکت apple تصمیم دارد تا با ارائه این برنامه فرهنگ استفاده از اپل واچ برای ردیابی فعالیت‌های ورزشی را در میان کاربران گسترش دهد و از طرف دیگر کاربران را به ورزش کردن هر چه بیشتر تشویق کند.

اپل
Telegram
اپل
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *