معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / اپل واچ پرفروش‌ ترین ساعت هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ بوده است

اپل واچ پرفروش‌ ترین ساعت هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ بوده است

شرکت اپل در جریان سه ماهه پایانی ۲۰۱۹ بیش از ۴۳ میلیون پوشیدنی هوشمند را در بازار جهانی فروخته است و به همین دلیل اپل واچ پرفروش‌ ترین ساعت هوشمند جهان در سال ۲۰۱۹ در این بازه زمانی بوده است.

پرفروش‌ ترین ساعت هوشمند جهان

بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط موسسه IDC و خبرگزاری دیجی تایمز شرکت اپل در صدر جدول فروش ساعت‌های هوشمند برای بازه زمانی سه ماهه پایانی ۲۰۱۹ قرار گرفته است. بر این اساس شرکت اپل ۳۶٫۵ درصد از سهم بازار فروش این محصولات را در بازه زمانی یاد شده در اختیار گرفته است.

پس از شرکت اپل، شرکت‌های دیگر نظیر شیائومی، سامسونگ و هواوی در مقام‌های دوم تا چهارم با اختلاف زیاد قرار گرفته‌اند. شیائومی به عنوان دومین فروشنده برتر ساعت‌ها و مچ بندهای هوشمند تنها ۱۰٫۸ درصد از سهم بازار این محصولات را در اختیار داشته است و توانسته ۱۲٫۸ میلیون واحد از این محصولات را آماده عرضه به بازار کند.

پوشیدنی‌های هوشمند شرکت اپل شامل اپل واچ، ایرپاد نسل اول و نسل دوم به همراه ایرپاد پرو می‌شوند. بر اساس گزارش موسسه IDC سامسونگ تنها ۸٫۸ درصد از سهم عرضه این محصولات را در بازار جهانی از آن خود کرده است.

بر این اساس اپل در طول چند ماه گذشته تنها یک بار آن هم در زمان معرفی می بند ۳ از طرف شیائومی به عنوان برترین فروشنده محصولات هوشمند پوشیدنی نبوده است. با توجه به این مسئله اپل در تمامی دوره‌های عرضه ساعت‌های هوشمند اپل واچ توانسته بیشترین موفقیت را از آن خود کند و بیشترین فروش را در مقابل رقبای خود داشته باشد.

شرکت اپل یکی از عوامل رشد فروش محصولات پوشیدنی هوشمند در سراسر جهان است و به همین دلیل این شرکت در حال حاضر پرچم‌دار فروشنده‌های این محصولات به حساب میاید.

اپل واچ

اپل واچ
Telegram
اپل واچ
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *