معماری
خانه / کنسول بازی / اپدیت جدید ایکس‌باکس وان دانلود‌های این کنسول را تا ۸۰ درصد سریع‌تر می‌کند

اپدیت جدید ایکس‌باکس وان دانلود‌های این کنسول را تا ۸۰ درصد سریع‌تر می‌کند

اپدیت جدید ایکس‌باکس وان
ایکس‌باکس وان

مایکروسافت به تازگی به روز رسانی جدیدی را برای کنسول نسل هشتمی خود منتشر کرده است. به‌ اپدیت جدید ایکس باکس وان شاید ویژگی‌های زیادی و قابل توجهی را به این کنسول اضافه نکند اما یکی از مهم‌ترین مشکلات این کنسول از زمان عرضه تاکنون برطرف شده است. کاربران ایکس‌باکس وان همیشه از سرعت پایین این کنسول در دانلود‌ها ناراضی بودند و مایکروسافت اعلام کرده که به‌روز رسانی جدید این کنسول سرعت دانلود‌ها را تا ۸۰ درصد بیشتر می‌کند.(اپدیت جدید ایکس‌باکس وان)

براساس جدیدترین اعلامیه‌ی مایکروسافت، کسانی که سرعت بالاتر از ۱۰۰مگابیت را دارند با افزایش ۸۰ درصدی سرعت دانلود مواجه خواهند شد در حالی که کسانی که سرعت پایین‌تری را دارند تا ۴۰ درصد تفاوت را شاهد خواهند بود. براساس گفته‌های مایکروسافت، سرعت دانلود در ایکس باکس وان به عوامل زیادی بستگی دارد و آن‌ها سعی کرده‌اند در این آپدیت، تغییرات زیادی را به وجود آورند تا کاربران به کمترین مشکلی دچار شوند.

از دیگر تغییرات به وجود آمده در به‌روز رسانی جدید ایکس باکس وان می‌توان به تغییر در بخش پخش موسیقی و همچنین حل شدن برخی از مشکلات وایرلس دسته‌ی کنسول اشاره کرد. شما می‌توانید از همین امروز به روز رسانی جدید مایکروسافت را بر روی کنسول نصب کنید و متوجه تغییر در سرعت دانلود شوید. برای خرید گیفت‌کارت ایکس‌باکس نیز به وب‌سایت گیفت کارت باز مراجعه کنید.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *