معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / اولین تصویر از جعبه‌ کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

اولین تصویر از جعبه‌ کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر شد

به تازگی یکی از حساب‌های توییتری (Twitter) مشهور که اخبار مربوط به ایکس‌ باکس را پوشش می‌دهد، اولین تصویر از جعبه‌ی قدرتمندترین سخت‌افزار شرکت مایکروسافت ایکس‌ باکس سری ایکس  منتشر کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به بسته‌بندی کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس داشته باشیم.

ایکس‌ باکس سری ایکس

طی این چند روز اطلاعات رسمی و غیر رسمی بسیاری در رابطه با کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس منتشر شد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رونمایی از کنسول ارزان‌ قیمت‌ تر ایکس‌ باکس در نسل نهم کنسول‌ها و مشخص شدن قیمت و تاریخ انتشار هر دو کنسول مایکروسافت اشاره کرد.

حال به تازگی حساب کاربری Xbox News Reddit که اخبار مربوط به ایکس‌ باکس را پوشش می‌دهد، اولین تصویر از بسته‌بندی کنسول Xbox Serie X را منتشر کرده است، در ادامه شما می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

جعبه‌ کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس

ایکس‌ باکس سری ایکس

همان‌طور که مشاهده می‌کنید بخش رو‌به‌رویی این بسته‌بندی به قسمت بالایی کنسول xbox serie x اختصاص داده شده است و تصویر کامل کنسول نیز در قسمت کناری جعبه قابل مشاهده است.

قیمت کنسول Xbox Serie X

کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس با قیمت ۴۹۹ دلار و کنسول ایکس‌ باکس سری اس با قیمت ۲۹۹ دلار در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰) برای خرید در دسترس بازی‌ بازان سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *