معماری
خانه / پلی استیشن 5 / اولین تصاویر بازی Lord of the Rings Gollum قدرت پلی استیشن ۵ را نشان می دهند

اولین تصاویر بازی Lord of the Rings Gollum قدرت پلی استیشن ۵ را نشان می دهند

اولین تصاویر بازی Lord of the Rings Gollum ساخته توسعه‌دهنده آلمانی Daedelic، امروز منتشر شدند و نشان می‌دهند که قدرت پلی‌ استیشن ۵ چگونه در بازی‌ها تاثیر می‌گذارد. این بازی که اولین بار در وبسایت آلمانی GameStar مشاهده شد، داستان یکی از شخصیت‌های محبوب نوشته‌های محبوب جی. آر. آر. تالکین (J. R. R. Tolkien) به نام گالوم (Gollum) است.

بازی Lord of the Rings Gollum

رنگ‌ها و سایه‌های این بازی چیزی بین بازی‌های ماجراجویی کارتونی و بازی‌های جدی‌تر مانند بازی Dishonored است و گالوم در دنیای تاریک آن قدم می‌زند. با وجود اینکه در اولین صحبت‌ها درباره این بازی گفته شد که ظاهر گالوم مشابه ظاهر او در سه‌گانه معروف پیتر جکسون (Peter Jackson) نخواهد بود، همچنان به نظر می‌رسد که او رگ‌وریشه‌هایی از گالوم فیلم‌ Lord of the Rings به ارث برده است.

بازی Lord of the Rings Gollum

بازی Lord of the Rings Gollum

در هر صورت، مدل‌سازی شخصیت او زیباست و به شخصیت عمیق و غمگین او به خوبی پرداخته شده است. تهیه‌کننده ارشد این بازی، کای فیبیگ (Kai Fiebig)، در مصاحبه‌ای گفت: «ما نمی‌خواهیم که باعث ایجاد نارضایتی میان دوست‌داران سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها شویم، اما شخصیت نهایی او با آن چیزی که در فیلم وجود دارد متفاوت خواهد بود. ما برای شخصیت‌پردازی او، از آن چیزی که واقعا بود شروع کردیم و سپس او را به تکامل رساندیم.»

بازی Lord of the Rings Gollum

تصویرهای منتشر شده از این لحاظ که اولین تصاویر از بازی‌ای روی پلی‌استیشن ۵ هستند، بسیار جالب به نظر می‌رسند. مدت زمان زیادی از آخرین باری که یک بازی Lord of the Rings عرضه شد می‌گذرد و اکنون نوبت آن رسیده که فضایی به گالوم اختصاص داده شود. این حقیقت که شخصیت گالوم در این بازی براساس شخصیت او در کتاب‌ها و نه شخصیت او در فیلم‌ها ساخته شده است، احتمال ارائه دنیای جدید برای طرافداران مجموعه‌های تالکین را افزایش می‌دهد.

بازی Lord of the Rings Gollum

بازی The Lord of the Rings Gollum در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Lord of the Rings Gollum
Telegram
بازی Lord of the Rings Gollum
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *