معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / انتشار Resident Evil: Revelations نسخه PS4/Xbox One در پائیز

انتشار Resident Evil: Revelations نسخه PS4/Xbox One در پائیز

بازی Resident Evil: Revelations
بازی Resident Evil: Revelations

نسخه بصری بهبودیافته این بازی در ماه ژانویه در ژاپن ، آمریکا و اروپا همزمان در پائیز منتشر می گردد .

[آپدیت]: Capcom اظهار داشت که نسخه PS4 و Xbox One از Resident Evil : Revelations در ۳۱ اوت در ژاپن عرضه می شود. این بازی هنوز برای تاریخ انتشار منتشر نشده برای ایالات متحده و اروپا منتشر شده اما این سقوط به پایان خواهد رسید. داستان اصلی به روز شده است تا منعکس شود.

داستان به روز شده به شرح زیر است.

Capcom اعلام کرده است که نسخه آزمایشی ژاپن برای PlayStation 4 و Xbox One نسخه Resident Evil: Revelations منتشر شده است. بندر به روز شده در ۳۱ اوت به ژاپن وارد خواهد شد و بعدا در پاییز سال آینده منتشر خواهد شد.

همراه با تصاویر ۱۰۸۰p پیشرفته، پورت آینده شامل تمام DLC از بازی اصلی، و آن را به نسخه قطعی. Capcom نسخه های بهبود یافته را در ماه مه با یک جفت تریلر گیم پلی، که به دنبال شخصیت های دوگانه بازی، جیل ولنتاین و کریس ردفیلد، به نمایش گذاشته می شود، به عنوان آنها پازل را حل می کند و از هیولاها مانند اوز زامبی بازی را دفع می کند. شما می توانید این فیلم ها را ببینید.

برای خرید این بازی روی شبکه استیم می توانید گیفت کارت استیم خود را از فروشگاه گیفت کارت باز دات کام تهیه کنید .

در ابتدا در ۳DS در سال ۲۰۱۲ عرضه شد و متعاقب آن به PS3، Xbox 360، Wii U و PC در سال ۲۰۱۳ منتقل شد. این بازی بین وقایع Resident Evil 4 و ۵ قرار گرفته و به دنبال جیل و کریس است که آنها را کشف می کند یک کشتی کروز تخلیه ملکه زونوبیا نامیده شده است. Resident Evil: Revelations 2، عاقبت اپیزودیک که برای PS4، Xbox One، PC، PS3، Xbox 360 و PS Vita منتشر شد، دنبال شد.

Resident Evil: Revelations برای قیمت بودجهی ۲۰ دلار در هنگام عرضه برای PS4 و Xbox One فروخته است. بازی ۳DS با تحسین منتقدان زمانی که در ابتدا عرضه شد؛ در بررسی ما در مورد این نسخه، عنوان ۸٫۵ / ۱۰ را به عنوان “ترکیبی موفق از ترسناک رزیدنت ایول و مدرسه جدید مدرسه” نامگذاری کردیم.

منبع خبر : gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *