معماری
خانه / پلی استیشن 5 / امار فروش کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵ ، ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در فرانسه منتشر شد

امار فروش کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵ ، ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در فرانسه منتشر شد

ماه گذشته کنسول‌های نسل جدید شرکت‌های سونی و مایکروسافت رسماً به بازار عرضه شدند. با وجود همه‌گیری COVID-19، هر دو شرکت موفق شدند کنسول‌های خود را به خوبی به بازار منتقل کنند و در این بخش پلی‌ استیشن ۵ رکورد ویژه‌ای را ثبت کرد. به‌تازگی امار فروش کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵ ، ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در فرانسه منتشر شد.

امار فروش کنسول‌

امار فروش کنسول‌ های پلی‌ استیشن ۵ ، ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در فرانسه

طبق گزارش وب‌سایت Ludostrie، حدود ۱۰۷ هزار دستگاه از کنسول پلی‌ استیشن ۵ در فرانسه به فروش رفته است و به بزرگ‌ترین عرضه‌ی یک کنسول در تاریخ فرانسه تبدیل شد. پیش از این رکورد قبلی در دست کنسول نینتندو سوییچ با آمار فروش ۱۰۵ هزار واحدی بود. همچنین حدود ۳۷ هزار دستگاه از کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و سری اس در این منطقه به فروش رفته‌اند که نسبت به اکس‌باکس وان که پیش‌تر در حدود ۵۰ هزار واحد به فروش رسانده بود، کمتر است. این نسبت و روند با یک کشور اروپایی دیگر ماننداسپانیا مطابقت دارد.

برند پلی‌استیشن به طور کلی در کلی در سراسر اروپا قوی‌تر بوده است. بنابراین دیدن فروش کلی بیشتر تعجب‌آور نیست. البته باید این نکته را در نظر داشته باشیم که کنسول‌های نسل جدید در سال جاری بیش از حد معمول سهام و عرضه داشتند، بنابراین اگر در یک سال عادی بودیم، احتمالاً اعداد نیز کمی متفاوت بودند.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *