معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / بازی / الکترونیک آرتز: Battlefield جدیدی برای سال آینده در کار نیست

الکترونیک آرتز: Battlefield جدیدی برای سال آینده در کار نیست

به‌تایید الکترونیک آرتز، در سال ۲۰۱۷ نسخه‌ی جدیدی از Battlefield منتشر نمی‌شود؛ اما با یک Battlefront بهتر سروکار خواهیم داشت.

طی سی و پنجمین کنفرانس از طرح Nasdaq Investor Program، که در لندن برگزار شد، بلیک یورگنسن، مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز، درباره‌ی برنامه‌های این کمپانی برای بازی‌های آینده‌ی Battlefield و Star Wars Battlefront صحبت کرد. وی نخست گفت:

    ما تا دو سال نظاره‌گر بازگشت Battlefield نخواهیم بود؛ [در عوض] سال آینده بازی Battlefront از سری Star Wars را خواهیم داشت.

یورگنسن در ادامه گفت که تاکنون ۱۴ میلیون نسخه از بازی Star Wars Battlefront به فروش رسیده که از نظرش این مقدار، «به‌ویژه برای یک بازی نوظهور، بسیار خوب است». او سپس خاطرنشان کرد که الکترونیک آرتز از بابت کیفیت و عملکرد این بازی بسیار «هیجان‌زده» شده و عنوان کرد که انتقادهای صورت‌گرفته به Battlefront هم بیشتر از جهت این بوده که بازیکنان آن به دنبال محتویات بیشتری بوده‌اند. او گفت:

ما در حین ساختن بازی بعدی، این انتقاد را با جان و دل پذیرا می‌شویم و در تلاش هستیم تا تمام مشکلاتی که [در نسخه‌ پیشین] وجود داشته از میان برداریم.

مدیر ارشد مالی الکترونیک آرتز سپس تأیید کرد که نسخه‌ی بعدی Battlefront محتویاتی از فیلم‌های جدید جنگ ستارگان را در خود جای خواهد داد و در پایان به مخاطبان‌اش وعده داد که این بازی بزرگ‌تر و هیجان‌انگیزتر از نسخه‌ی اول خواهد بود. او گفت:

    به نظر می‌رسد که در دنیای Star Wars و حواشی‌اش جایی برای افول شور و شوق وجود ندارد. طی هفته‌های آینده فیلم دیگری [از مجموعه‌ی Star Wars] از راه می‌رسد که مردم از بابت آن بسیار هیجان‌زده‌اند. ما هم بی‌صبرانه به‌دنبال آن هستیم تا در سال آینده با یک Battlefront بسیار بزرگ‌تر و بسیار هیجان‌انگیزتر از مشتریان‌مان پذیرایی کنیم.

 Battlefield

Battlefield

یورگنسن پیش‌تر گفته بود که Battlefront بعدی قرار است «به‌شدت عمیق و درگیرکننده» باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که بازی از یک بخش تک‌نفره‌ی داستانی بهره ببرد.

منبع:DualShockers

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *