معماری
خانه / پلی استیشن 5 / افزایش قیمت بازی های نسل بعد سونی با تجربه بازی کردن روی پلی استیشن ۵ جبران خواهد شد

افزایش قیمت بازی های نسل بعد سونی با تجربه بازی کردن روی پلی استیشن ۵ جبران خواهد شد

نسل بعدی بازی‌های ویدئویی در کنار تکنولوژی‌ها و زمینه‌های منحصر به فردی که برای توسعه و تجربه‌ی عناوین مختلف ایجاد می‌کند، قیمت برخی از این محصولات را افزایش خواهد داد و این افزایش قیمت را به زودی می‌توان یک استاندارد به شمار آورد. ناشران بسیاری به مانند تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، اکتیویژن (Activision) و گیرباکس (Gearbox) در حال حاضر نسبت به افزایش قیمت بازی‌های نسل نهمی خود اقدام کرده‌اند. در کنار این شرکت‌ها نام شرکت سونی نیز به چشم می‌خورد که با این روند افزایش قیمت همراهی کرده و با این کار به اولین صاحب برند یک پلتفرم تبدیل شده که این اقدام را انجام داده است.در ادامه با ما همراه باشید تا درباره افزایش قیمت بازی ها بروی پلی استیشن ۵ بیشتر بپردازیم.

پلی استیشن 5
پلی استیشن ۵

تاکنون بحث‌های زیادی در مورد افزایش قیمت بازی‌های ویدئویی در نسل بعد صورت گرفته است و عده‌ای آن را کاملا منطقی و عادلانه دانسته و برخی دیگر نظر متفاوتی داشته‌اند. اخیرا آقای جیم ریان (Jim Ryan) مدیر عامل بخش پلی‌استیشن شرکت سونی در مورد افزایش قیمت بازی‌های ویدئویی اظهار داشت که کنسول پلی‌استیشن ۵ به راحتی قادر است این افزایش هزینه را با ارزش‌های بالای خود جبران کرده و بازی‌بازان این عدالت را به نحو احسن احساس کنند.

مدیر عامل بخش پلی‌استیشن شرکت سونی در یک مصاحبه‌ی رسمی در پاسخ به سوالی که در مورد افزایش قیمت بازی‌های نسل نهمی صورت گرفته عنوان داشت که شرکت سونی قصد دارد که یک تجربه‌ی واقعی و منحصر به فرد از نسل نهم را به بازی‌بازان هدیه دهد و یکی از اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته است مربوط به مجموعه‌ی بزرگ و ارزشمند محتوا و بازی‌های انحصاری خواهد بود.

آقای جیم ریان در این باره افزود:

صحبت در مورد افزایش قیمت بازی‌ها به صورت کلی در صنعت بازی‌های ویدئویی و یا محصولات کنسول‌های بازی دیگر امری دشوار است اما در مورد کنسول پلی‌استیشن ۵، ارزش این محصولات کاملا برای بازی‌بازان مشهود خواهد بود. ما با توسعه و عرضه‌ی بهترین عناوین انحصاری از سراسر جهان طرفداران بی‌شماری را به دست آورده‌ایم و هم‌اکنون نیز قادر هستیم یک تجربه‌ی واقعی و منحصر به فرد از نسل نهم را برای بازی‌بازان به ارمغان آوریم تا به صورت کامل ارزش هزینه‌ای که می‌پردازند را درک کرده و مجذوب بازی‌های انحصاری جدیدی که ارائه می‌کنیم، شوند. بدون شک تجربه‌ی عناوین مختلف برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ به عادلانه شدن افزایش قیمت آن‌ها منجر خواهد شد و این همان چیزی است که بازی‌بازان می‌توانند به زودی احساس کنند.

کنسول پلی‌استیشن ۵ عناوین زمان عرضه‌ی بسیار قدرتمندی در مقایسه با رقیب خود دارد. این بازی‌ها به مانند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ،Demon’s Souls، Destruction AllStars و Sackboy: A Big Adventure قرار است بازی‌بازان را در نخستین تجربه‌های نسل نهمی آن‌ها همراهی کنند. به جز دو عنوان Demon’s Souls و Destruction AllStars سایر این بازی‌ها قرار است به صورت بین نسلی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز عرضه شوند.

علاوه بر این موارد، بازی‌های ارزشمندی به مانند Ratchet and Clank: Rift Apart ،Horizon Forbidden West و دنباله‌ی God of War نیز قرار است برای بازی‌بازان کنسول پلی‌استیشن ۵ در سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس قرار گیرند. همچنین دو بازی Returnal و Gran Turismo 7 نیز برای این کنسول نسل نهمی معرفی شده‌اند که هنوز در حال توسعه هستند.

هر دو نسخه‌ی فیزیکی و دیجیتالی کنسول پلی‌ استیشن ۵ به ترتیب با قیمت ۴۹۹ و ۳۹۹ دلاری قرار است در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) منتشر شده و در بازارهای جهانی برای خرید در دسترس طرفداران‌ قرار گیرند.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *