معماری
خانه / اخبار بازی / اعتراض بازی‌بازان Fortnite از ویژگی جدید فصل دهم این بازی

اعتراض بازی‌بازان Fortnite از ویژگی جدید فصل دهم این بازی

شرکت اپیک گیمز (Epic games) تا به امروز با مشکلات فراوانی برای بازی Fortnite روبه‌رو شده و در اکثر مواقع، موفق و پیروز از آنها خارج شده است؛ حال با انتشار فصل دهم این بازی، مشکلی دیگر، اما این‌بار از سوی بازی‌بازان ایجاد شده است.در هفته‌ی گذشته از فصل دهم بازی Fortnite رونمایی شد و دو روز پیش نیز فصل جدید کار خود را آغاز کرد. در بین ویژگی‌ها و مواردی که به بازی اضافه شده بود، یکی بیشتر از همه باعث اعتراض بازی‌بازان Fortnite شده است.

اعتراض بازی‌بازان Fortnite
Fortnite

اعتراض بازی‌بازان Fortnite

یکی از قابلیت‌های این فصل وجود یک ربات قابل کنترل در هر یک از نقشه‌ها است، طبق گفته‌ی بازی‌بازان این ربات قدرتی بیش از حد لازم را دارا است، به عنوان مثال این ربات در هر دور، توانایی شلیک ۱۰ موشک را دارد که هرکدام نیز حدوداً ۵۰ واحد به شما صدمه وارد میکنند، علاوه بر این موشک‌ها توانایی عبور و شکستن دیوار‌های ساخته شده را نیز دارند.

همین موارد باعث شده تا بخش تک‌نفره‌ی (Solo) بازی بسیار سخت و دشوار یا به عبارتی یک جانبه شود و بسیاری از بازی‌بازان را از این بخش دلسرد و آزرده کند. حال بر اساس آمارها، نظر بازی‌بازان به سه دست دسته تقسیم شده است؛ دسته اول که خواهان حذف کامل این ربات هستند، دسته‌ی دوم که خواهان کاهش قدرت این رباتند و دسته‌ی سوم که تمایل دارند این ربات برای استفاده، مدت محدودی داشته باشد.

حال باید صبر کرد و دید که استودیو اپیک گیمز در مقابل این اعتراضات، آن هم تنها چند روز پس از انتشار فصل جدید بازی، چه واکنشی نشان خواهد داد.

اعتراض بازی‌بازان Fortnite
Telegram
اعتراض بازی‌بازان Fortnite
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *