معماری
خانه / اخبار / اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

برخی از دیتا ماینرها با بررسی فایل‌های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را پیش از عرضه‌ی رسمی کسب کرده‌اند.

اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

اخیرا خبری منتشر شد که بیان می‌کرد شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با هدف جلوگیری از اسپویل شدن و لو رفتن محتوای داستانی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، هیچ نسخه‌ای از این عنوان را از طریق سرویس EA Access و زودتر از زمان تعیین شده برای عرضه‌ی جهانی، در دسترس کاربران قرار نخواهد داد. با این حال، به نظر می‌رسد این شرکت نتوانسته است به طور کامل از بازی خود در برابر هواداران کنجکاو محافظت کند. با توجه به این که امکان پیش‌دانلود این بازی فراهم شده است، برخی از دیتا ماینرها (Data Miner) اطلاعات جالبی را با بررسی فایل‌های بازی به دست آورده‌اند.

هشدار: اگر نمی‌خواهید اطلاعات بازی برای شما اسپویل شود، بهتر است از مطالعه‌ی ادامه‌ی این مطلب خودداری کنید.

براساس اطلاعات منتشر شده، دیتا ماینرها موفق شده‌اند اشارات مختلفی به شخصیت Darth Vader را در فایل‌های بازی پیدا کنند. یکی از این فایل‌ها به یک زره آسیب دیده اشاره دارد که این موضوع می‌تواند نشانگر یک مبارزه با این شخصیت باشد. شاید حتی اگر به اندازه‌ی کافی خوش‌شانس باشیم، شاهد یک باس مخفی براساس این شخصیت در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باشیم. همان‌طور که می‌دانید، داستان این بازی در بین قسمت‌های سوم و چهارم سری Star Wars و در زمانی که Darth Vader در اوج قدرت خود قرار داشت، جریان دارد. از این رو، حضور یک باس براساس این شخصیت در بازی آن‌قدر دور از انتظار نیست.

علاوه بر این، بررسی فایل‌های بازی این موضوع را تایید کرده‌اند که شخصیت اصلی بازی یعنی کال (Cal) قابلیت استفاده از یک شمشیر نوری دولبه را خواهد داشت. در کنار این موضوع، به نظر می‌رسد شما امکان سفر به شش سیاره‌ یا مکان اصلی با نام‌های  Bogano، Zeffo، Kashyyyk، Dathomir، Umbera و Illum را خواهید داشت. چهار مکان از شش مکان یاد شده، سیاره‌هایی کامل خواهند بود که شما امکان گشت و گذار و اکتشاف در آن‌ها را خواهید داشت. با این حال، Illum و Umbera مکان‌هایی محدود و کوچک‌تر خواهند بود که تجربه‌ای متمرکزتر را به شما ارائه خواهند کرد. براساس اطلاعات موجود در کدهای بازی، شما می‌توانید رنگ شمشیر نوری خود را به رنگ‌های آبی، سبز، بنفش، زرد، نارنجی، فیروزه‌ای، نیلی و ارغوانی تغییر دهید.

فارغ از تمامی تلاش‌های شرکت الکترونیک آرتس برای مخفی نگه داشتن محتوای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، اطلاعات مختلفی تا به امروز از این عنوان لو رفته است. روز گذشته فهرست تروفی‌های بازی لو رفته بود و حالا شاهد منتشر شده اطلاعاتی مختلف به لطف دیتا ماینرها هستیم. با کنار هم قرار دادن تمامی این اطلاعات، می‌توانیم دیدی کلی نسبت به محتوای این بازی مورد انتظار پیدا کنیم.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چند روز دیگر و در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Telegram
اطلاعات جدید از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *