معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers منتشر شده است که  شما قادر خواهید بود از شش شخصیت ابرقهرمان برای به‌پیش بردن داستان بازی استفاده کنید، این خبر و اطلاعات جدید دیگری را اسکات ایموس (Scot Amos) رییس استودیو کریستا‌ل داینامیکس در گفت‌و‌گویی با سایت‌های معتبر بیان کرد.

اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers

  

  در بخش تک‌نفره و داستانی بازی شما ماموریت‌های اصلی را با شخصیت‌های خاصی بازی خواهید کرد و امکان انتخاب قهرمانان برای ماموریت‌های اصلی وجود ندارد، این اقدام برای تمرکز بیشتر روی شخصیت این قهرمانان اتخاذ شده است، و با پیشرفت در بازی شما قادر خواهید بود مراحلی به‌نام منطقه جنگی را باز کنید، و در این‌گونه ماموریت شما قادر خواهید بود تا از هر قهرمانی که دوست دارید استفاده کنید و یا حتی به‌صورت چند نفره و با دوستانتان به تجربه این بخش بپردازید. در این بخش هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

ایموس در ادامه اضافه کرد که: «تنها محدودیتی که در این بخش‌ وجود دارد این است که هر بازیکن باید یک شخصیت منحصر به‌فرد داشته باشد و نمی‌شود همه اعضای تیم از یک قهرمان خاص مانند هالک استفاده کنند، هم‌چنین برای داشتن گزینه‌های بیشتر در زمینه انتخاب قهرمانان استودیو تصمیم گرفته است بعد از انتشار بازی، شخصیت‌های بیشتری را به‌جز شش قهرمان اصلی که به‌صورت رایگان در بازی حضور دارند، در اختیار بازیکنان قرار دهد.»

اما اسامی این شش قهرمان اصلی که در نسخه اولیه بازی حضور دارند از همین حالا مشخص شده است و شما می‌توانید انتظار حضور شخصیت‌هایی مانند Thor, Iron Man, Black Widow, Hulk, Captain America و M.s Marvel را داشته باشید. اگرچه این استودیو در زمان معرفی بازی اعلام کرد شخصیت‌ها و قهرمانان جدیدی به‌صورت بروزرسانی‌های رایگان در بازی گنجانده خواهند شد، و مخاطبان قرار نیست پولی را برای خرید ابرقهرمانان جدید صرف کنند.

هم‌چنین در ادامه مصاحبه این موضوع شفاف‌سازی شد که تصمیمات شما در داستان بازی Marvel’s Avengers منجر به ایجاد پایان‌های مختلفی خواهد شد و روایت داستانی این بازی برای همه بازیکنان یکسان به انتها نخواهد رسید. و هم‌چنین اعلام شد داستان این بازی بعد از نشان‌ داده شدن لیست اسامی به‌پایان نخواهد رسید و با انتشار بسته‌های الحاقی مختلفی که برای این بازی درنظر گرفته شده است، داستان این بازی ادامه خواهد یافت.

اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers
Telegram
اطلاعات جدید از بازی Marvel’s Avengers
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *