معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / اطلاعات جدیدی در رابطه با فروش GTA V و Red Dead Redemption 2 در دسترس قرار گرفت

اطلاعات جدیدی در رابطه با فروش GTA V و Red Dead Redemption 2 در دسترس قرار گرفت

شرکت راک‌استار (Rockstar)، با برگزاری جلسه‌ای به مناسبت گذشت شش ماه اول سال مالی ۲۰۱۹، ارقام و اطلاعات جالبی را از میزان فروش GTA V و Red Dead Redemption 2 دو اثر عرضه شده‌ی خود در نسل هشتم در اختیار طرفداران قرار داد.

فروش GTA V و Red Dead Redemption 2
GTA V و Red Dead Redemption 2

فروش GTA V و Red Dead Redemption 2

هرجا حرف از موفقیت‌های حاضر در صنعت بازی‌های ویدئویی به میان می‌آید، نام راک‌استار هم به عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های حاضر در این حوزه و همچنین نسل هشتم کنسول‌ها شنیده می‌شود. راک‌استار این موفقیت را مدیون خلاقیت و بی‌نقصی موجود در دو اثرآخر خود یعنی Grand Theft Auto V و Red Dead Redemtion 2 است. راک‌استار توانست تا با پشتیبانی بی‌نقص از بازی Grand Theft Auto V طی شش سال اخیر، بازی‌بازان و طرفداران را پای آن بنشاند و سعی دارد تا این روند پشتیبانی را در Red Dead Redemtion 2 نیز پیاده کند.

در حال حاضر بر اساس آمار منتشر شده از سوی راک‌استار، بازی Grand Theft Auto V به فروش ۱۱۰ میلیون واحدی دست پیدا کرده است. همچنین ۲۵ میلیون نسخه‌ی فیزیکی از بازی Red Dead Redemtion 2 بر اساس نیاز بازار، به کشورهای مختلف جهان فرستاده شده‌‌ است که با توجه به علاقه‌ی امروز بازی‌بازان به دریافت نسخه‌های دیجیتالی بازی‌‌ها، آمار قابل توجهی است. نکته‌ی جالب در رابطه با آمارهای مربوط به Red Dead Redemtion 2 این است که حتی یک سال هم از عمر آن نگذشته است و این احتمال وجود دارد تا طی یک الی دو سال آینده و با عرضه‌ی نسل نهم کنسول‌ها، فروش این بازی از بازی Grand Theft Auto V نیز پیشی بگیرد.

در حال حاضر نمی‌توان منکر این شد که راک‌استار برروی قله‌‌ی موفقیت ایستاده و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها نیز از روی آن پایین بیاید. بازی Red Dead Redemtion 2 در حال حاضر در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار دارد.

فروش GTA V و Red Dead Redemption 2
Telegram
فروش GTA V و Red Dead Redemption 2
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *