معماری
خانه / اخبار بازی / اخبار جدیدی از بازی Resident Evil Village منتشر شد

اخبار جدیدی از بازی Resident Evil Village منتشر شد

از زمان معرفی بازی Resident Evil Village تا امروز اطلاعات ریز و درشت زیادی از آن منتشر شده است. در آخرین مصاحبه منتشر شده از تهیه‌ کنندگان بازی، سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda) و پیت فابیانو (Pete Fabiano) به سوالاتی درباره روند ساخت بازی پاسخ داده‌اند.

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

در ابندای این مصاحبه، مشخص شد که ساخت بازی Resident Evil: Village حدود سه سال و نیم پیش آغاز شده است. این بازی از ابتدا به‌عنوان دنباله‌ای بر بازی Resident Evil 7 شناخته می‌شده و هدف آن به سرانجام رساندن داستان ایت-ن وینترز (Ethan winters) خواهد بود. سازندگان تاکید دارند که این بازی نسخه هشتم سری نیست و تنها با پسوند Village شناخته خواهد شد.

در ویدیویی که ماه گذشته از بازی منتشر شد، تصاویری از جو روستا در بازی و منوی کوله پشتی منتشر شد که شباهت‌های انکار ناپذیری به بازی Resident Evil 4 دارند. همچنین درب‌هایی که در ویدیو‌های منتشر شده از بازی دیده شده‌اند، وجود معما‌های کلاسیک سری و گشت و گذار‌ در محیط را تایید می‌کنند.

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village

و در انتها، دلیل عدم انتشار بازی برای کنسول‌های نسل هشتم، عدم توانایی آن‌ها در پایین آوردن زمان بارگذاری بازی اعلام شد. ظاهرا یک‌پارچه بودن بازی و وجود کمترین صفحه بارگذاری در بازی برای سازندگان اهمیت بسیار زیادی دارد.

بازی Resident Evil Village در سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Resident Evil Village
Telegram
بازی Resident Evil Village
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *