معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات جدیدی از بازی Rainbow Six Quarantine فاش شد

اطلاعات جدیدی از بازی Rainbow Six Quarantine فاش شد

با توجه به اطلاعات اخیری که در رددیت (Reddit) منتشر شده، بالاخره یک سری اطلاعات جدید در مورد عنوان شوتر و چند نفره‌ی آینده‌ی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، بازی Rainbow Six Quarantine به بیرون درز کرده است که در این پست نگاهی اجمالی به آن‌ها می‌اندازیم. البته لازم به ذکر است که این درز اطلاعات جزئیاتی از گیم‌پلی، گزینه‌های شخصی سازی و موارد دیگر را در این اثر نشان می‌دهد.

بازی Rainbow Six Quarantine

در مورد بازی شوتر و چند نفره‌ی آینده یوبی‌سافت، Rainbow Six Quarantine، چیز زیادی گفته نشده است. ناشر این عنوان هنوز چیزی از گیم‌پلی بازی را منتشر نکرده است و همینطور هیچ تاریخ انتشاری، رسمی و یا غیر رسمی، برای این اثر تعیین نشده است. با این حال بازی‌بازان و طرفداران این بازی امیدوارند که به زودی اطلاعاتی از این عنوان در دست توسعه منتشر شود. همچنین اخیرا درز اطلاعاتی جدیدی از سری بازی‌های Rainbow Six در وبسایت رددیت منتشر شده است که جزئیات جدیدی از این بازی را فاش می‌کند که با اینکه رسمی نیست اما مطالعه‌ی آن خالی از لطف نمی‌باشد.

مثل همیشه بهتر است تا زمانی که به صورت رسمی از سمت یوبی‌سافت اعلامیه‌ای در این زمینه منتشر نشده است، این اطلاعات را تنها به دید یک شایعه در نظر بگیرید. این اطلاعات شامل جزئیاتی درباره‌ی تعداد نقشه‌ها، اپراتورها، مسابقات، سفارشی سازی و موارد دیگر است.

 

اطلاعات منتشر شده بازی Rainbow Six Quarantine

در کل، این عنوان دارای ۱۲ نقشه می‌باشد.

هر مسابقه و یا رقابت تقریبا بین ۲۵ – ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

به احتمال بسیار زیاد هیچ زنده شدن دوباره و بازگشتن به رقابت (Respawns) وجود ندارد.

بیشتر، اما نه همه‌ی اپراتورهای Siege قابل بازی خواهند بود.

سفارشی و شخصی سازی مشابه با عنوان Siege در این بازی نیز وجود دارد.

هر اپراتور سلاح‌ها و تجهیزاتی مانند آنچه در Siege وجود داشت را دارد.

برخی از قابلیت های ویژه ops اصلاح می‌شوند (به عنوان مثال Vigil برای دشمنان قابل شناسایی نخواهد بود و مدت زمان اسکن هواپیمای بدون سرنشین Lion به طور قابل توجهی طولانی‌تر خواهد بود)

هر اپراتور یک سطح بندی و سطح مهارت فردی متفاوت دارد. با پیشرفت در بازی و ارتقای شخصیت، تجهیزات مدل REACT را به دست می‌آورید.

سطح بالاتر به معنای اسلحه‌های بهتر و ابزار آلات کاربردی‌تر است.

شما می توانید تقویت نیرو کنید و یا بوسیله تجهیزاتی سد معبر نمایید.

یک سیستم زره پوشیدن شبیه به همین سیستم در عنوان Siege وجود دارد.

بسته‌های سلامتی در سرتاسر نقشه پراکنده می‌گردند.

اگر اپراتور شما در یک مسابقه و یا رقابت خاص حذف شده یا بمیرد، شما باید در یک ماموریت جداگانه آن را نجات دهید تا بتوانید آن را پس گرفته و دوباره از آن استفاده کنید.

نارنجک‌هایی با قابلیت اسکن کردن وجود دارند که یک وسیله‌ی ثانویه به حساب می‌روند. با پرتاب کردن آن‌ها می‌توانید تا ،دقیقا مانند عملکردی که قابلیت اسکن کردن هواپیمای Lion داشت، در یک محدوده‌ی خاص دشمنان را برای مدتی اسکن کرده و آن‌ها را مشاهده نمایید.

چراغ قوه‌ی UV دشمنان را از پشت دیوار نیز برجسته می‌کند.

برخی از انواع دشمنان که در گذشته نیز با آن‌ها روبرو شده بودیم بازخواهند گشت مانند Grunts و Breachers. البته انواع جدیدی از دشمنان نیز اضافه خواهد شد.

به نظر می‌رسد که دشمنان متفاوت‌تر از آنچه که در سری قبلی این عنوان دیده بودیم خواهند بود. آن‌ها شباهت کمتری به زامبی‌ها خواهند داشت و در عوض به شدت به بیگانه‌های فضایی شباهت دارند!

بازی Rainbow Six Quarantine در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس در حال توسعه قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که یوبی‌سافت شایعات عرضه‌ی این اثر را در مارس ۲۰۲۱ رد کرده بود.

نظر شما درباره‌ی این اثر چیست؟ به نظرتان می‌تواند تا اثری موفق باشد و یا خیر؟ با ما به اشتراک بگذارید.

 

Telegram\giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram\giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *