معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops Cold War لو رفت

اطلاعات جدیدی از بازی Call of Duty Black Ops Cold War لو رفت

استخراج کنندگان کدهای مرکزی و اطلاعات (Dataminer) به‌تازگی اعلام کرده‌اند که جزییات جدید و منتشر نشده‌ای از بازی Call of Duty Black Ops Cold War لو رفته است، و در این اطلاعات بسیاری از بخش‌های بازی نظیر جزییات حالت داستانی، بخش چندنفره، حالت Zombies و هم‌چنین نقشه‌ها و مکان‌های موجود در بازی، تماما از طریق یک حفره امنیتی در سرورهای دو شرکت پلی استیشن و ایکس باکس به‌سرقت رفته است.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War
بازی Call of Duty Black Ops Cold War

همانند اخبار هفته گذشته و گزارش منتشر شده توسط استخراج‌گران، در حال حاضر یک نسخه آلفا و آزمایشی از بازی با نام The Red Door منتشر شده و حال متخصصان بازگشایی کدهای رمزگذاری شده و فایل‌های مخفی توانسته‌اند تا به تمامی اطلاعات موجود در این نسخه آزمایشی از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دست یابند و از این طریق به اطلاعات جالب و متنوعی نیز برخورد کرده‌اند.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War
بازی Call of Duty Black Ops Cold War

در بخش اول اطلاعات که در حساب توییتری گروه هک و نفوذ Prototype Warehouse منتشر شده است، بالاخره مشخص شد که اتفاقات و رویدادهای بخش داستانی این نسخه از بازی همانند شایعات در دوران جنگ سرد و در کشورهایی نظیر ویتنام، آلمان، روسیه و نیکاراگووئه روایت خواهد شد.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

هم‌چنین در بخش بعدی اسامی تمامی نقشه‌های بخش چندنفره بازی لو رفته است که به‌نظر می‌رسد هرکدام از آن‌ها در شهرهای مختلفی نظیر مسکو، میامی و سیاتل طراحی شده‌اند.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

و در مورد بخش پرطرفدار Zombies نیز یک خبر کوتاه و البته بسیار هیجان‌انگیز دیده می‌شود. گروه Prototype Warehouse تصمیم گرفته است تا اطلاعات مربوط به این بخش را هم‌چنان به‌صورت کامل افشا نکند و به‌مخاطبان اجازه دهند تا در هنگام مراسم رونمایی از بازی هنوز اخبار غافل‌گیر کننده‌ای برای علاقه‌مندان وجود داشته باشد. اما این گروه تنها به‌عنوان یک سرنخ و نشانه از آن‌چه قرار است به این بخش بازگردد تنها کدی به‌نام Silver را منتشر کرده است که همان‌طور که هواداران متعصب بخش Zombies می‌دانند این حالت یکی از پرطرفدارترین بخش‌های این بازی بوده است که به‌نظر قرار است در شکل و فرمی جدید به این سری بازگردد.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

و در آخر این اطلاعات نیز اشاراتی به بازی Call Of Duty: Warzone شده است و از آن‌چه که منتشر شده است می‌توان این برداشت را داشت که این نام‌ها احتمالا نقشه‌های جدید و یا بخش‌های جدیدی هستند که قرار است به این بازی اضافه شوند.

بازی Call of Duty Black Ops Cold War

طبق روال هرساله شرکت اکتیویژن همواره تا ماه خرداد الی تیر عنوان جدید سری بازی‌های Call Of Duty را معرفی می‌کرد، اما باتوجه به‌شرایط نابسامان موجود در استودیوهایSledgehammer Games و هم‌چنین Treyarch و مطابق با پیش‌بینی‌ها به‌نظر می‌آید که روند توسعه بازی کمی با تاخیر همراه بوده است و احتمال معرفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در همایش معرفی عناوین کنسول ایکس باکس سری ایکس که قرار است در روز پنج‌شنبه برگزار شود زیاد است.

Telegram
Telegram
Instagram
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *