معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / اطلاعات جدیدی از PlayStation VR 2 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از PlayStation VR 2 منتشر شد

در رویداد معرفی پلی استیشن ۵ که ماه گذشته توسط سونی برگزار شد این کمپانی هیچ صحبتی درمورد جزئیات سخت افزاری واقعیت مجازی این کنسول، PlayStation VR 2 نکرد. با این وجود می‌توان اطلاعات محدودی از حق امتیازهایی که سونی اخیرا در رابطه با هدست واقعیت مجازی خود ثبت کرده به‌دست آورد.

PlayStation VR 2

پس از اولین حق امتیازی که سونی در رابطه با کاهش بیماری‌های ناشی از استفاده Playstation VR 2 ثبت کرد، اخیرا دومین حق امتیاز مرتبط با این هدست واقعیت مجازی هم به ثبت رسیده است.

PlayStation VR 2

این مدارک نشان دهنده اطلاعات جدیدی در رابطه با سیستم پردازش، روش استفاده و طراحی داخلی این هدست واقعیت مجازی هستند. نکاتی هم درباره سیستم پردازشی این هدست که قرار است برای کاربر تجربه واقعیت مجازی به‌شدت سرگرم کننده فراهم کند، منتشر شده است. همچنین در بخشی از این مدارک راه حل‌هایی برای افزایش میزان تمرکز کاربر روی بازی‌های این هدست ارائه شده است. یک تصویر پانوراما بر اساس جهت قرار گیری سر و مسیر دید کاربر نمایش داده خواهد شد.

سونی همچنان از انتشار هرگونه اطلاعاتی درباره این هدست واقعیت مجازی خودداری می‌کند. هدست واقعیت مجازی پلی استیشن ۵ به احتمال زیاد مدتی پس از عرضه پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد، هرچند هنوز هیچ خبر رسمی در این باره منتشر نشده است.

PlayStation VR 2
Telegram
PlayStation VR 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *