معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2021 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از Call of Duty 2021 منتشر شد

به تازگی اطلاعاتی در خصوص تیم توسعه عنوان جدید سری محبوب Call of Duty 2021 توسط آقای تام هندرسون (Tom Henderson) منتشر شد.

Call of Duty 2021

بازی Call of Duty 2021

با وجود اطلاعات کمی که از نسخه جدید سری Call of Duty در دسترس است اما با این‌حال طبق شایعات اخیر به نظر می‌رسد اکتیویژن (Activision) قصد دارد این عنوان را در سال جاری عرضه کند. با وجود سکوت اکتیویژن در خصوص این عنوان، اخبار جدیدی از این عنوان افشا شده است.

در طی این سال‌های اخیر ساخت سری Call of Duty همواره یک الگوی مشخصی را دنبال می‌کند که طی آن کار توسعه هر بخش از بازی به یک تیم توسعه مجزا سپرده می‌شود اما بعد از ادغام Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone این الگو دستخوش تغییراتی شده است.

آقای تام هندرسون از اینسایدر های معروف صنعت بازی‌ های ویدیویی به تازگی اطلاعات جدیدی از این عنوان در حال ساخت منتشر کرد. برخلاف آنچه انتظار می‌رفت ظاهرا استودیوی Sledgehammer Games به تنهایی وظیفه ساخت این عنوان جدید را بر عهده دارد و همچنین استودیوی Infinity Ward نیز به طور همزمان در حال ساخت یک عنوان مجزا می‌باشد.

آقای هندرسون در توییت خود نوشتند:

تا جایی که اطلاع دارم Sledgehammer Games و Infinity Ward در توسعه Call of Duty 2021 با یکدیگر همکاری ندارند و هر یک مشغول توسعه عنوان خودشان هستند.

با وجود در دسترس نبودن اطلاعات بیشتر از این عنوان در حال ساخت توسط Sledgehammer Games اما با توجه به سابقه این استودیو در ساخت Call of Duty: WWII و Call of Duty: Advanced Warfare طرفداران انتظار ساخت یک عنوان اکشن با المان های واقعی را از این استودیو دارند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz
Instagram/giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *