معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات جدیدی از ماموریت های بازی Avengers منتشر شد

اطلاعات جدیدی از ماموریت های بازی Avengers منتشر شد

با توجه به این که هنوز چند ماه دیگر تا انتشار بازی Avengers زمان باقی مانده، چیزهایی زیادی درباره‌ی این بازی وجود دارند که هنوز اطلاعات زیادی درباره‌ی آن‌ها منتشر نشده است. با این حال، استودیوی سازنده در طول ماه‌های گذشته به صورت مداوم اطلاعات مختلفی از این بازی را در اختیار هواداران قرار داده است. جدیدترین اطلاعات به ماموریت های بازی Avengers به مراحل تک‌نفره و کوآپ (Co Op) این عنوان مورد انتظار مربوط می‌شود که امروز از طریق چندین پیام در حساب توییتر تیم سازنده منتشر شده است.

ماموریت های بازی Avengers

مراحل داستانی و اصلی بازی که بخش کمپین Avengers را تشکیل می‌دهند، Hero Missions نام دارند (به گفته‌ی تیم سازنده، تمام کردن این بخش از بازی به ۱۰ تا ۱۲ ساعت زمان نیاز خواهد داشت). در کنار این مراحل، تیم سازنده مراحل و ماموریت‌های دیگری را نیز برای این عنوان در نظر گرفته است که Warzone Missions نام دارند. شما می‌توانید این بخش از بازی را به صورت تک‌نفره و یا در قالب تیم‌هایی حداکثر متشکل از ۴ بازی‌باز، کامل کنید.تمامی این مراحل در Chimera Hellicarrier که به عنوان پایگاه بازی‌بازان عمل می‌کند، در دسترس خواهند بود.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

ماموریت های بازی Avengers
Telegram
ماموریت های بازی Avengers
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *