معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / اطلاعات جدیدی از بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time منتشر شد

اوایل هفته جاری شرکت اکتیویژن به‌صورت رسمی تصمیم گرفت تا از بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time بعد از تمامی حواشی و شایعات روزهای گذشته پرده‌برداری کند. و در زمانی که بسیاری از علاقه‌مندان و عاشقان این سری‌ بازی بی‌صبرانه منتظر کنترل مجدد شخصیت کرش در ماجراجویی‌های ناشناخته او هستند، اما بسیاری دیگر نیز از قیمت‌گذاری عجیب این بازی که طبق اعلام اکتیویژن قرار است ۶۰ دلار باشد، نگران هستند و دلیل این تصمیم را تا به این لحظه درک نکرده‌اند.

Crash Bandicoot 4 It’s About Time

Crash Bandicoot 4 It’s About Time

این درحالی است که نسخه گذشته این عنوان یعنی بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy درحالی که درظاهر به‌عنوان یک بازی به بازار عرضه شد، اما درواقع درون این پکیج سه عنوان نخست این مجموعه به‌صورت کامل در یک فایل گنجانده شده بودند و در انتها نیز این بازی تنها ۴۰ دلار قیمت داشته است. اما توجیه شرکت اکتیویژن نسبت به این اتهام‌های مطرح شده بیان این موضوع بوده است که بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time به‌قدری پهناور و گسترده است که حتی سه عنوان بازی قبلی روی همدیگر نیز نمی‌توانند حتی به نیمی از گسترش بازی جدید نزدیک شوند.

به‌نقل از وب‌سایت خبری Gamestop و براساس مصاحبه انجام شده این سایت با توسعه‌ دهندگان بازی بیان شده است که بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time قرار است حاوی بیش از ۱۰۰ مرحله جذاب و مهیج باشد. این درحالی است که در عنوان پیشین سه بازی عرضه شده تنها شامل ۸۵ مرحله در مجموع و ۲۷ مرحله به‌عنوان میانگین هر بازی بودند. البته شاید نتیجه‌گیری از حالا بسیار نابخردانه به‌نظر رسد و این احتمال وجود دارد که در میان ۱۰۰ مرحله بازی جدید بسیاری از این مراحل کوتاه و پیش‌پا افتاده باشند، اما اگر بخواهیم تنها براساس تعداد و ارقام به نتیجه برسیم به‌نظر می‌رسد که این بازی چیزی در حدود سه برابر عنوان قبلی عرضه شده در این فرنچایز محتوا و گسترش دارد.

بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time قرار است تا در تاریخ دوم اکتبر برابر با روز جمعه ۱۱ مهرماه سال جاری برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

Crash Bandicoot 4 It’s About Time
Telegram
Crash Bandicoot 4 It’s About Time
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *