معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / اشاره تریلر NBA 2K21 به بخش MyCareer و Neighborhood

اشاره تریلر NBA 2K21 به بخش MyCareer و Neighborhood

کمتر از یک هفته تا انتشار نسخه‌ی NBA 2K21 باقی مانده است و سازندگان آخرین جزییات این عنوان را منتشر می‌کنند. اخیرا نیز تریلری از این بازی با محوریت بخش داستانی MyCareer و Neighborhood منتشر شده است.

NBA 2K21

این تریلر نشان می‌دهد که وقایع بخش داستانی MyCareer در NBA 2K21 به چه صورت خواهد بود؛ باری دیگر شما کنترل یک بسکتبالیست نوجوان را به عهده می‌گیرید که رویاهای بزرگ خود را دنبال می‌کند و از تیم بسکتبال دبیرستان به تیم بسکتبال کالج می‌رود و در نهایت وارد لیگ بزرگ NBA می‌شود. همچنین بخش Neighborhood نیز در این تریلر نشان داده می‌شود که دارای تغییراتی نسبت به گذشت است. این بخش امسال با محوریت “ساحل” در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد و حال‌و‌هوایی آفتابی دارد. شما می‌توانید با استفاده از شخصیت MyCareer خود، از تجربه‌ی این بخش لذت ببرید.

نسخه‌ی دموی این عنوان چند روز پیش عرضه شد و می‌توانید برای آشنایی با گیم‌ پلی بازی، به تجربه‌ی آن بپردازید. NBA 2K21 در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلی‌ استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و استادیا عرضه خواهد شد. این بازی عنوانی میان‌ نسلی خواهد بود و در فصل تعطیلات امسال با قیمت ۷۰ دلار در دسترس دارندگان پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس قرار خواهد گرفت.

تریلر NBA 2K21

 

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *