معماری
خانه / اخبار بازی / اسپایدرمن تنها ابرقهرمان انحصاری سونی خواهد بود

اسپایدرمن تنها ابرقهرمان انحصاری سونی خواهد بود

سازنده‌ی عنوان Marvel’s Avengers، استودیوی کریستال داینامیک (Crystal Dynamic)، تایید کرد، اسپایدرمن تنها ابرقهرمانی خواهد بود که در انحصار پلتفرمی خاص قرار دارد.

اسپایدرمن

تیم توسعه دهنده‌ی بازی Marvel’s Avengers در جریان مصاحبه‌ای با وبسایت IGN اعلام کرد، ابرقهرمان محبوب، اسپایدرمن، تنها شخصیتی خواهد بود که در انحصار پلتفرمی خاص قرار دارد و در آینده شاهد چنین موضوعی نخواهیم بود. آقای اسکات آمُس (Scott Amos)، رئیس استودیوی کریستال داینامیک، در این باره گفت:

این تنها شخصیتی است که ما به این شیوه به مخاطب ارائه می‌دهیم.

وی همچنین تایید کرد که در انحصار قرار گرفتن اسپایدرمن و قرارداد میان آن‌ها و سونی به دلیل روابط بسیار خوب مارول و پلی‌ استیشن رخ داده است. همچنین آمُس اعلام کرد، در حال حاضر اطلاع ندارد که آیا قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) رخ خواهد داد یا خیر و این که اگر رخ دهد ما نمی‌دانیم چگونه با وجود شخصیتی انحصاری اجرایی خواهد بود. اسپایدرمن در سال ۲۰۲۱ به نسخه‌ی پلی‌ استیشن بازی اضافه خواهد شد. در ادامه‌ی مصاحبه آقای آمُس توضیح داد:

من می‌توانم بگویم که Marvel’s Avengers قهرمانان زیادی را خواهد داشت. از طرفی مقیاس، گستردگی، عظمت و دنیایی که این عنوان ارائه می‌دهد، بازی‌بازان را برای مدت‌ها سرگرم خواهد کرد. در کنار هاوک‌آی (Hawkeye)، به مرور زمان ابرقهرمانان زیادی برای طرفداران در دسترس قرار خواهد گرفت. در حال حاضر زمان جشن گرفتن و خوشحالی پیرامون شخصیت اسپایدرمن و کاربران ما در پلی‌استیشن است اما در آینده موارد بیشتری وجود خواهد داشت که تمامی مخاطبین می‌توانند از آن‌ها لذت ببرند.

اوایل این هفته به طور رسمی تایید شد که شخصیت اسپایدرمن به صورت انحصاری برای دارندگان نسخه‌ی پلی‌ استیشن عنوان Marvel’s Avengers عرضه خواهد شد. این موضوع باعث عصبانیت دارندگان پلتفرم‌های دیگر به خصوص ایکس‌ باکس شد. همچنین لازم به ذکر است که طبق گزارش‌های اخیر، شخصیت اسپایدرمن در این بازی مکانیک‌های کاملاََ متفاوتی نسبت به اثر اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) خواهد داشت چرا که تیم کریستال داینامیک قصد دارد دنیا، شخصیت‌ها و روایت خاص خود را به مخاطب ارائه دهد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور (۴ سپتامبر) برای پلی‌ استیشن ۴، ایکس ‎باکس وان، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت .نسخه‎‌ی پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس با بهبودهای متعدد در زمان عرضه‌ی این کنسول‌ها عرضه خواهد شد.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *