معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / استیو جابز در باره ی اجاره ی فیلم های first run در ایتونز در ۲۰۱۰ صحبت کرده بود

استیو جابز در باره ی اجاره ی فیلم های first run در ایتونز در ۲۰۱۰ صحبت کرده بود

ایتونز
استیو جابز

سال پیش، استیو جابز در باره ی اقدام تازه ی اپل صحبت کرده بود. در ادامه با گیفت کارت باز همراه باشید

چندی پیش گزارش شد که اپل علاقه دارد تا در مورد اجاره ی فیلم های first run از ایتونز با استودیو های فیلم سازی به نتیجه برسد. یک فیلم first run با (دسته اول)، در کل به فیلمی گفته می شود که به تازگی منتشر شده و تنها چند هفته است که از نمایش آن بر پرده ی سینما می گذرد. معمولا این فیلم ها برای پخش روی وبسایت قرار نمی گیرند زیرا این کار با برداشت گیشه تداخل دارد. اغلب اپل سه ماه صیر می کند تا عنوان یک فیلم را روی ایتونز قرار دهد.

ظاهرا، یکی از بنیان بنیان گذاران و مدیر عاملان اپل، استیو جابز، در باره این موضوع بسیار جلو تر از ما صحبت کرده است. این طور که معلوم است، شش سال جلوتر. در یک کلیپ از یک میز گردکه در  D8 conference  سال ۲۰۱۰ برگذار شده بود، استیو جابز بیان می کند: ((من حتی به این فکر کرده ام که راهیی وجود دارد که شما بتوانید یک فیلم دست اول را در خانه و پیش از آن که به صورت DVD منتشر شود تماشا کنید. الیته اگر مایل باشید که کمی پول خرج کنید.))و این طور که به نظر می آید، قیمت تماشای هر یک از فیلم ها بر روی آیتیونز ۲۵ تا ۵۰ دلار است که واقعا پول کمی نیست.

اگر وقتش را دارید ما یه شما پبشنهاد میکنیم که این کلیپ را به طور کامل نگاه کنید. البته در نظر داشته ماشید که مدت زمان این کلیپ ۹۵ دقیقه است. استتیو جابز در این کلیپ در باره ی مو ضوعات دیگری مانند عصبانیتش از  Adobe بر سر فلش و نمونه ی اولیه ی آیفون چهار نیز صحبت می کند.

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *