معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / استودیو سی دی پراجکت رد: قول می‌دهیم تاخیر به وجود آمده را با کیفیت بازی جبران کنیم

استودیو سی دی پراجکت رد: قول می‌دهیم تاخیر به وجود آمده را با کیفیت بازی جبران کنیم

پس از اینکه خبر رسید عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077، قرار است با تاخیری پنج ماهه در سپتامبر ۲۰۲۰ عرضه شود، اعضای استودیو سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) قول داده‌اند که بازی فراتر از انتظارات هواداران ظاهر شود.

استودیو سی دی پراجکت رد

به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال و شاید حتی کل نسل هشتم، Cyberpunk 2077 با سرنوشتی مشابه با تعداد زیادی از عناوین AAA در چند وقت اخیر مواجه شد: تاخیر در عرضه‌ی بازی. در حالی که این بازی در ابتدا قرار بود در آوریل سال ۲۰۲۰ منتشر شود، سی‌دی پراجکت رد تصمیم گرفت تا آن را به مدت پنج ماه به تاخیر بیاندازد تا بتواند بیشتر برروی صیقل زدن بازی کار کند. قطعا چنین تاخیری برای هواداران دلسردکننده است، اما این استودیو قول داده است کسانی که برای عرضه‌ی این بازی صبور باشند، قطعا پاداش صبرشان را دریافت خواهند کرد.

در پاسخ به تاخیر خوردن Cyberpunk 2077 تا انتهای سال ۲۰۲۰، تعدادی از کارکنان استودیو سی‌دی پراجکت رد، نظرات خود را در توئیتر منتشر کردند و به هواداران اطمینان دادند که این وقت اضافه صرف تبدیل بازی به یک اثر ماندگار خواهد شد. یکی از این کارکنان آقای مایلز تست (Miles Tost)، رئیس ارشد طراحی مرحله در سی‌دی‌ پراجکت رد است:

    از اینکه شما را ناامید کرده‌ایم، بسیار متاسف هستیم، اما قول می‌دهیم که در نهایت این تاخیر ارزشمند خواهد بود. از حمایت بی‌بدیل شما ممنونیم.

همچنین رئیس تایید کیفی در سی‌دی پراجکت رد در مورد کیفیت محصول نهایی گفت:

    فراتر از انتظارات ظاهر خواهیم شد، نگران نباشید.

با توجه به میزان انتظارات از این بازی در چند سال اخیر، تماشای اینکه اعضای سی‌دی پراجکت رد سعی دارند تا هواداران را بابت تاخیر به وجود آمده دلداری دهند، امیدوارکننده است. در همین هفته دو بازی Marvel’s Avengers و Final Fantasy 7 Remake نیز با تاخیر مواجه شدند. به نظر می‌رسد تاخیر خوردن بازی‌های AAA آن هم در نزدیکی تاریخ عرضه، به بخشی طبیعی از چرخه‌ی تولید این بازی‌ها تبدیل شده است. البته دیروز مطلع شدیم که حتی با وجود این تاخیر پنج ماهه، کارکنان سی‌دی پراجکت رد مجبور به اضافه‌کاری و به اصطلاح کرانچ کردن در زمان باقی‌مانده خواهند شد.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (پنج شنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

استودیو سی دی پراجکت رد
Telegram
استودیو سی دی پراجکت رد
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *