معماری
خانه / اخبار بازی / استودیوی اینشیتیو شرکت مایکروسافت، د حال کار برروی یک اثر فوق‌العاده جاه‌طلبانه است

استودیوی اینشیتیو شرکت مایکروسافت، د حال کار برروی یک اثر فوق‌العاده جاه‌طلبانه است

در حالی که نام‌های بسیار بزرگی پشت اسم‌بازی‌های فرست پارتی شرکت مایکروسافت (Microsoft)، به عنوان توسعه دهنده وجود دارد، با این حال این شرکت تصمیم گرفت تا استودیوی دیگری را نیز راه‌اندازی کند که به توسعه و ساخت یک آی‌پی جدید دست بزند.در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در رابطه با پروژه‌ی استودیوی اینشیتیو (Initiative) در دسترس قرار دارد اما می‌دانیم که این استودیو برای خلق اثری جدید خود، برخی افراد و اعضای تیم‌های توسعه‌دهنده‌ی آثاری همچون Uncharted 4  ،Anthem ،Just Cause 4 و Days Gone را به استخدام خود در آورده است.

استودیوی اینشیتیو
 البته این پایان کار استخدامی‌های استودیوی اینشیتیو نیست و این استودیو همچنان در حال جذب و استخدام کارمندان و افراد شاغل در صنعت بازی‌های ویدئویی است.

درو موری (Drew Murray)، کارگردان بخش طراحی استودیوی اینشیتیو، با انتشار پستی در توییتر، بازی‌سازان و مردم را دعوت کرد تا در توسعه‌ی یک اثر فوق‌العاده جاه‌طلبانه، به استودیوی اینشیتیو ملحق شوند. در واقع این توییت، کاربران را به سمت صفحه‌ی فرصت‌های شغلی استودیوی اینشیتیو هدایت می‌کرد. در واقع به نظر می‌رسد که این استودیوی قصد دارد تا از همه‌ی افراد حاضر در صنعت بازی‌سازی، چه از افراد معروف و کار آزموده تا افراد جوان و تازه‌کار در توسعه‌ی اولین اثر خود و شاید یکی از بزرگ‌ترین آثار منتشر شده توسط شرکت مایکروسافت، بهره ببرد.

استودیوی اینشیتیو

درست هست که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با اثر در حال توسعه‌ی استودیوی اینشیتیو در دسترس قرار ندارد، اما هیجان و اشتیاق اعضای این تیم برای ساخت اثر خود، کاملا قابل ستایش است و به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت، دست این استودیو را برای خلق اثر جاه‌طلبانه‌ی خود، کاملا باز گذاشته است.

استودیوی اینشیتیو
Telegram
استودیوی اینشیتیو
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *