معماری
خانه / اخبار بازی / احتمال لغو نسخه‌ی ایکس‌ باکس وان بازی Halo Infinite

احتمال لغو نسخه‌ی ایکس‌ باکس وان بازی Halo Infinite

طبق اطلاعاتی که به تازگی توسط یکی از اینسایدر (Insider)های با سابقه و مشهور به دست آمده است، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت و استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز (۳۴۳ Industries) درحال تصمیم‌گیری بر سر این موضوع هستند که بازی Halo Infinite را به یکی از عناوین انحصاری نسل نهمی ایکس‌ باکس تبدیل کنند. در ادامه همراه ما باشید تا به اطلاعات تکمیلی این گزارشات نگاهی داشته باشیم.

بازی Halo Infinite

بازی Halo Infinite

کمتر کسی فکرش را می‌کرد که شرکت مایکروسافت تصمیم بگیرد بزرگ‌ترین بازی انحصاری زمان انتشار کنسول نسل نهمی خود، یعنی عنوان Halo Infinite را تأخیر بزند؛ با این حال بسیاری از بازی‌بازان پس از تماشای گیم‌پلی نسخه‌ی دموی بازی Halo Infinite در رویداد کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس، هم عقیده بودند که این اثر به هیچ وجه آمادگی لازم برای انتشار در تعطیلات سال ۲۰۲۰ را ندارد و تأخیر جدیدترین اثر استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز برعکس اکثر بازی‌ها، تا حدودی خوش‌حالی طرفداران را نیز با خود به همراه داشت، زیرا مطمئناً به تأخیر انداختن بزرگترین عنوان زمان انتشار کنسول اکس‌باکس سری اکس تصمیم آسانی برای شرکت مایکروسافت نبوده است.

حال طبق اطلاعاتی که به تازگی به دست آمده است، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت و استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز آماده هستند تا فداکاری‌های بیشتری را برای اطمینان حاصل کردن از بالا بودن سطح کیفی بازی Halo Infinite انجام دهند.

به تازگی یکی از اینسایدرهای مطرح به نام ریسِت‌ارا (ResetEra) که تا کنون اطلاعات فراوان اینچنینی را با جزئیات دقیق، قبل از اعلام رسمی آن‌ها منتشر کرده، صحبت‌هایی را در رابطه با جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Halo به اشتراک گذاشته است. طبق اطلاعات به دست آمده از این صحبت‌ها، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت و اعضای استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز در حال تصمیم گیری‌های بزرگ دیگری بر سر چگونگی و زمان انتشار بازی Halo Infinite هستند.

مهم‌ترین اطلاعات فاش شده خبر از آن می‌دهد، بازی Halo Infinite که قرار بود پیش از این برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت مایکروسافت منتشر شود، اکنون این احتمال وجود دارد که به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس سری اکس عرضه شود. به نظر می‌رسد دلیل آنکه استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز قصد انجام همچنین اقدامی را دارد، اجرا شدن بسیار ضعیف بازی Halo Infinite با وجود تمام محدودیت‌های اعمال شده برروی کنسول اکس‌باکس وان است. گفته می‌شود رزولوشن این عنوان برروی کنسول پایه‌ی نسل هشتمی شرکت مایکروسافت بسیار نا پایدار بوده و در بسیاری از مواقع به کمتر از ۹۰۰p کاهش پیدا می‌کند. البته به نظر می‌رسد حتی این موضوع نیز دلیل اصلی احتمال اتخاذ همچنین تصمیمی نیست. طبق این اطلاعات دلیل اصلی، عملکرد نامطلوب این اثر حتی برروی یک رایانه‌ها‌ی شخصی قدرتمند و همین‌طور عدم وجود قابلیت رهگیری پرتو از زمان انتشار برای این عنوان به دلیل انشار این عنوان برروی کنسول ایکس‌ باکس وان است.

همچنین ریسِت‌ارا بیان کرده است که احتمال بسیار بالایی وجود دارد که بازی Halo Infinite یک بار دیگر تأخیر خرده و در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. همان‌طور که گفته شد، به نظر می‌رسد شرکت مایکروسافت و اعضای استودیو‌ی ۳۴۳ ایندستریز تصمیم خود را گرفته‌اند که به هر قیمتی هم که شده است، بازی Halo Infinite را به یکی از بهترین‌ ها و یا بهترین اثر در این مجموعه تبدیل کند.

البته به نظر می‌رسد ما ردپایی از این تغییر سیاست شرکت مایکروسافت را توانستیم در رویداد نمایش بازی‌های ایکس‌ باکس سری ایکس ببینیم. در حالی که پیش‌تر شرکت مایکروسافت اعلام کرده بود اکثر (تمام) بازی‌های انحصاری ایکس‌ باکس تا سال ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس‌ باکس نیز عرضه خواهد شد، ما شاهد عناوینی همچون Fable, Avowed, State of Decay 3, Forza Motorsport و Everwild بودیم که تأیید شد قرار است تنها برروی کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس عرضه شود.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم ردموندی‌ها چه واکنشی به این شایعات به ظاهر منطقی و درست، نشان می‌دهند.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *