معماری
خانه / پلی استیشن 5 / احتمال زیاد سونی هفته آینده یک کنفرانس مرتبط به پلی استیشن ۵ برگزار میکند

احتمال زیاد سونی هفته آینده یک کنفرانس مرتبط به پلی استیشن ۵ برگزار میکند

گزارش جدیدی از احتمال برگزاری یک کنفرانس توسط سونی منتشر شده است. این رویداد درباره پلی استیشن ۵ خواهد بود. البته همچنان احتمال عوض شدن برنامه‌های سونی وجود دارد.

پلی استیشن 5

پلی استیشن ۵

طبق گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شده است، منابع نزدیک به سونی از برگزاری یک رویداد پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۱۴ خرداد خبر داده‌اند.

البته در همین گزارش ذکر شده که احتمال تغییر یافتن برنامه‌ها وجود دارد و ممکن است که در «هفته‌ها و ماه‌های آینده»، رویدادهای دیگری که با پلی‌استیشن ۵ مرتبط هستند، برگزار شوند. همچنین، انتظار می‌رود که سونی تمام جزئیات مربوط به کنسول خود را در اولین رویداد رسمیش افشا نکند.

اوایل این ماه شایعه شده بود که سونی احتمالا یک رویداد درباره بازی‌های کنسول PS5 در ماه ژوئن برگزار و جزئیاتی از خود کنسول را هم افشا خواهد کرد.

سونی تا به حال، اطلاعات بسیار کمی از پلی‌ استیشن ۵ منتشر کرده است. انتظار می‌رود که با برگزاری اولین رویداد، رویکرد سونی نیز تغییر کند.

صنعت بازی‌سازی سابقه‌ای طولانی از صادق نبودن درباره گرافیک بازی‌ها دارد. همه ما هنوز دان‌گرید گرافیکی بازی Watch Dogs را به یاد داریم. خاطرات بدی که از گرافیک بازی‌ها در ویدیوهای قبل از عرضه در ذهن ما مانده، باعث شده که نقدهای زیادی به محتواهای نمایش داده‌شده از عناوین در زمان پیش از عرضه آن‌ها داشته باشیم. در این مطلب به مرور اینکه چرا باید فعلا پلی استیشن ۵ را پیروز نسل بعد بدانیم میپردازیم.

سونی قصد دارد که پلی‌ استیشن ۵ را در تعطیلات کریسمس ۲۰۲۰ عرضه کند.

پلی استیشن 5
Telegram
پلی استیشن 5
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *