معماری
خانه / اخبار بازی / احتمالا بازی Marvel’s Avengers برروی کنسول پلی‌ استیشن ۴ به ۹۰ گیگابایت حافظه نیاز دارد

احتمالا بازی Marvel’s Avengers برروی کنسول پلی‌ استیشن ۴ به ۹۰ گیگابایت حافظه نیاز دارد

بدون شک بتای عمومی بازی Marvel’s Avengers اثر جدید استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) عرضه‌ی آن به بازار را بر عهده دارد، برای بسیاری از بازی‌بازان و علاقه‌مندان به ابرقهرمانان و دنیای مارول این امکان را فراهم ساخت که به تجربه‌ی بازی بپردازند و با بخش‌های مختلف گیم‌پلی و قدرت‌های ابرقهرمانان آن‌ بیشتر آشنا شوند. در هر صورت دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی کامل و رسمی بازی Marvel’s Avengers در این نسل باقی نمانده است و طبیعتا هر چه به تاریخ انتشار آن نزدیک می‌شویم، اطلاعات رسمی و غیر رسمی بیشتری از آن به گوش می‌رسد.

بازیMarvel’s Avengers
بازیMarvel’s Avengers

به تازگی برروی کانال TheRelaxingEnd در شبکه‌ی یوتیوب (YouTube) یک ویدئو بارگذاری شده است که در آن کاربر MP1st در حال آنباکسینگ نسخه‌ی Earth’s Mightiest Heroes Edition بازی Marvel’s Avengers مربوط به کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده و در همین حین نگاه‌های دقیقی به جزئیات و اطلاعات درج شده برروی آن داشت. در نگاهی که پشت این جعبه انداخته شد، اطلاعات و جزئیات مختلفی از بازی Marvel’s Avengers درج شده بود که یکی از آن‌ها به مقدار فضای مورد نیاز خالی برروی حافظه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ اشاره داشت. طبق اطلاعاتی که از این ویدئو به دست آمد، بازی‌بازان برای داشتن عنوان Marvel’s Avengers برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خود به حجمی بالغ بر ۹۰ گیگابایت نیاز خواهند داشت. البته باید در نظر داشت که این حجم فایل اصلی بازی نبوده و در واقع میزان فضایی است که برای بارگیری و نصب این عنوان برروی کنسول پلی‌ استیشن ۴ مورد نیاز است.

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌ های ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین این بازی در اواخر سال جاری میلادی برروی دو کنسول نسل نهمی پلی‌ استیشن ۵ و ایکس‌ باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

Telegram/giftcardbaz
Telegram/giftcardbaz
Instagram>gfitcardbaz
Instagram>gfitcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *