معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / اجرای بخش موسیقی گوگل‌ پلی در اندروید روی نتایج جسجتو قابل اجرا هستند

اجرای بخش موسیقی گوگل‌ پلی در اندروید روی نتایج جسجتو قابل اجرا هستند

موسیقی گوگل‌ پلی
بخش موسیقی گوگل‌پلی در اندروید از روی نتایج جستجو نیز قابل اجرا هستند

 

بخش موسیقی گوگل‌ پلی:

در اندروید به قابلیتی بسیار مناسب مجهز شده که توسط‌ آن کاربران می‌توانند از روی نتایج جستجو به پخش موسیقی مورد علاقه‌ی خود روند و از همان بخش نتایج جستجوی گوگل موسیقی را پخش کنند. این قابلیت که پیش از این در بخش وب گوگل‌ پلی موزیک اجرایی شده بود حالا به نظر می‌رسد بر روی گوشی‌های هوشمند نیز اجرایی شده تا کاربران بتوانند به راحتی موسیقی‌های خود را پخش کنند.

بنابراین از این به بعد اگر به دنبال موسیقی خاصی در بخش جستجوی گوگل باشید، آیکونی را جهت پخش همان موسیقی خواهید دید که به راحتی می‌توانید آن را پخش کنید. اگر آلبوم مورد علاقه‌ی خود را در گوگل جستجو کنید، تمامی آهنگ‌های همان آلبوم به صورت شافل برای شما پخش خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: انتشار اپلیکیشن رسمی TWRP در گوگل پلی

پیشنهادات خودکار گوگل نیز حالا به سه مورد محدود شده است تا کاربران بتوانند راحت‌تر به پخش موسیقی مورد علاقه‌ی خود بپردازند. حتی برخی از مواقع برنامه‌ی گوگل‌پلی موزیک نمی‌تواند موسیقی شما را پیدا کند و این قابلیت جدید به نظر می‌رسد در این مواقع به کمک کاربران بیاید چراکه موتور جستجوی گوگل بسیار قوی‌تر از برنامه‌ی گوگل‌پلی موزیک است.

بنابراین اگر برنامه‌های مربوط به گوگل را بر روی گوشی اندرویدی خود آپدیت نکرده‌اید بهتر است هر چه سریع‌تر این کار را انجام دهید تا این قابلیت مهم را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *