معماری
خانه / اخبار بازی / اثر جدید استودیو Phoenix Point خالق بازی X-COM در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

اثر جدید استودیو Phoenix Point خالق بازی X-COM در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

بازی Phoenix Point توسط خالقان فرانچایز X-COM، و در سبک استراتژی توسعه یافته است، حال با انتشار تاریخ رسمی عرضه این بازی معلوم شده است که مخاطبان نسخه ویژه کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان باید زمان بیشتری را نسبت به رایانه‌های شخصی منتظر باشند. در حالی که نسخه پلی‌استیشن ۴ در اواخر سال ۲۰۲۰ و نسخه ایکس باکس وان در اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، دارندگان پلتفرم کامپیوترهای شخصی می‌توانند این بازی را در تاریخ ۳ دسامبر سال جاری، یعنی تقریبا یک ماه دیگر تجربه کنند، البته اعلام شده است که این بازی به‌صورت انحصاری روی فروشگاه Epic Games عرضه خواهد شد، که شاید برای بسیاری از مخاطبان حائز اهمیت باشد.
Phoenix Point

همچنین در پستی که روی سایت رسمی استودیو Phoenix Point گذاشته شده است، آمده که در زمان انتشار این بازی روی پلتفرم ویندوز این بازی همراه چندین نسخه ویژه عرضه خواهد شد، که در هرکدام از آن‌ها محتویات بیشتر و ویژه‌ای گنجانده شده است. البته هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده است که آیا این محتویات بیشتر برای کنسول‌های نسل هشتمی نیز در دسترس خواهد بود یا خبر.

گفتنی است قیمت نسخه استاندارد این بازی ۴۰ دلار در نظر گرفته شده است، که به‌نظر منطقی و منصفانه می‌رسد، و در کنار این بازی نسخه‌های ویژه‌ای با قیمت‌های  ۶۰ و ۸۰ دلار نیز به‌فروش خواهد رسید که در کنار بازی اصلی حاوی محتویات اضافه زیادی هستند.

Phoenix Point
Telegram
Phoenix Point
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *