معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / آمار فروش بازی PUBG به ۷۰ میلیون نسخه رسید

آمار فروش بازی PUBG به ۷۰ میلیون نسخه رسید

براساس خبر منتشر شده در سایت GameIndustry  آمار فروش بازی PUBG اعلام شده است.بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که طبق عقیده بسیاری از تحلیل‌گران اولین و پایه‌گذار عناوین سبک بتل رویال به‌حساب می‌آید، توانسته است از ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ فروشی ۷۰ میلیون نسخه‌ای را تجربه کند. و این درحالی است که بازی PUBG تا مدت زمان ۹ ماه قبل از ماه دسامبر درحالت نسخه آزمایشی و اولیه بوده است و در آن زمان این عنوان حتی به‌صورت رایگان نیز قابلیت بازی را داشته است.

آمار فروش بازی PUBG
بازی PUBG

در این گزارش بیان شده است که شرکت سازنده بازی یعنی PUBG Corp در ابتدا و در سال ۲۰۱۸ اقدام به انتشار اولین آمار فروش بازی محبوب خود کرد است، که در آن زمان این عنوان توانسته بود به‌فروش ۵۰ میلیون نسخه‌ای در میان دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان دست یابد. و قابل ذکر است که مدتی نه‌چندان بعد از این خبر بازی PUBG به‌صورت رسمی برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز عرضه شد و به‌نظر می‌آید که همین موضوع باعث شده است فروش کلی بازی در مدت دو سال گذشته به ۷۰ میلیون نسخه برسد.

در آخرین اخبار مربوط به بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds آمده است که در بروزرسانی این عنوان قرار است نقشه Shanhok دچار بازطراحی و بهبود جزییات گرافیکی شود، و هم‌چنین قابلیت شخصی‌سازی سلاح‌ها نیز همانند بازی Call Of Duty: Warzone به بازی اضافه خواهند شد.

اما نکته‌ای که به‌نظر توانسته است توجه سازندگان بازی‌های بتل رویال را به‌خود متمرکز کند، ورود شرکت یوبیسافت و بازی Hyper Scape به جمع عناوین این سبک است. و همان‌طور که مشخص شده است این بازی در آینده‌ای بسیار نزدیک منتشر خواهد شد.

آمار فروش بازی PUBG
Telegram
آمار فروش بازی PUBG
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *