معماری
خانه / اخبار بازی / شایعه | Resident Evil 8 تاریک‌ترین و مخوف‌ترین بازی این مجموعه خواهد بود

شایعه | Resident Evil 8 تاریک‌ترین و مخوف‌ترین بازی این مجموعه خواهد بود

به‌تازگی Dusk Golem، اینسایدر مشهور که پیش‌تر اطلاعات مختلفی را از عناوین Resident Evil منتشر کرده، گفته است که Resident Evil 8 تاریک‌ترین و ترسناک‌ترین بازی این مجموعه خواهد بود.در همین حال،در طول چند ماه اخیر، شایعات و اطلاعات مختلفی در مورد نسخه‌ی هشتم از سری Resident Evil منتشر شده و تاکنون هیچ یک از آن‌ها به صورت رسمی تایید نشده‌اند.

Resident Evil 8

ماه گذشته اطلاعات مفصلی از داستان و گیم‌پلی بازی Resident Evil 8 منتشر شد. کاربر Dusk Golem در انجمن Resetera بار دیگر به ویژگی‌های این بازی از جمله حضور زامبی‌های جدید، جانوران و یک جادوگر اشاره کرده است. از لحاظ گیم‌پلی، مقیاس این بازی نسبت به نسخه‌ی هفتم بزرگ‌تر خواهد بود و کپکام (Capcom) سعی کرده است تا سیستم گان‌پلی را بهبود ببخشد.

بیشتر بخوانید:۱۰ نکته که تا این لحظه از بازی Resident Evil 8: Village می دانیم

با توجه به عدم تایید رسمی، این اطلاعاتی که تاکنون از بازی Resident Evil 8 منتشر شده است در قالب شایعه قرار می‌گیرند. هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی هشتم این مجموعه در چه تاریخی رونمایی می‌شود و تنها باید تا آن زمان منتظر بمانیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا اطلاعات منتشر شده از بازی Resident Evil 8 برای شما هیجان‌انگیز و راضی‌کننده بوده‌اند؟ دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.

Resident Evil 8
Telegram
Resident Evil 8
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *