معماری
خانه / پلی استیشن 5 / Rakuten | پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۲۰۰ میلیون واحد فروش خواهد داشت

Rakuten | پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۲۰۰ میلیون واحد فروش خواهد داشت

راکوتن (Rakuten) یک تحلیلگر ژاپنی معتبر، در گزارش اخیر خود متذکر شده است که پلی‌ استیشن ۵ بیش از ۲۰۰ میلیون واحد فروش خواهد داشت. اگر این ادعای وی به واقعیت تبدیل گردد، پلی‌استیشن ۵ پرفروش‌ترین کنسول خانگی تاریخ به حساب خواهد آمد.

Rakuten
پلی‌ استیشن ۵

با توجه به آخرین آمار منتظر شده از سوی سونی پلی‌استیشن ۴ بیش از ۱۱۲ میلیون فروش داشته است و تحلیلگر مذکور اعتقاد دارد پلی‌استیشن ۵ تقریباََ دو برابر این مقدار فروش می‌کند.

باید متذکر شویم که تا به این لحظه پر فروش‌ ترین کنسول خانگی تاریخ با فروش ۱۵۷ میلیونی پلی‌ استیشن ۲ است.

این بسیار سخت است که تصور کند یک کنسول خانگی بتواند ۲۰۰ میلیون فروش داشته باشد اما چنین دستاوردی غیرممکن نیست. در حال حاضر سونی به دلیل رسیدگی ضعیف خود به پیش‌خریدها و عدم کنترل آن‌ها به همراه ارتباط ضعیف با بازی‌بازان از نظر اعلام پیش‌خرید و موارد دیگر با انتقادهای شدیدی رو به رو است. اکثر خرده فروشی‌ها از جمله آمازون و Games تمامی پلی‌استیشن ۵ های خود را پیش‌فروش کرده‌اند و در حال حاضر پیش‌خریدها با مدت زمانی محدود در دسترس قرار می‌گیرد و بسیاری از وبسایت‌ها نیز به دلیل تقاضای شدید از کار افتاده‌‎اند. با وجود این درخواست شدید بعید به نظر نمی‌رسد که حداقل شاهد فروشی بیش از پلی‌استیشن ۴ باشیم. در حال حاضر بسیاری از خرده‌فروشی گزارش داده‌اند که تنها در همان روز اول بسیاری از رکوردها جا به جا شده است.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ در دو نسخه‌ دیجیتالی و دیسک‌دار به ترتیب با قیمت‌های ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار عرضه خواهند شد.

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.