معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / Mortal Kombat X پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای برروی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بوده است

Mortal Kombat X پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای برروی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بوده است

آیا تا به حال این سوال برای شما پیش آمده است که کدام یک از بازی‌های مبارزه‌ای بیشتر از دیگران در میان بازی‌بازان محبوب هستند؟ یکی از تحلیل‌گران گروه NPD آماری از پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای در کشور آمریکا تا پایان ماه اکتبر سال جاری میلادی را منتشر کرده است. براساس آمار منتشر شده، بازی Mortal Kombat X در صدر لیست پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای برروی هر دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته است.

پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای

اگرچه این لیست تنها شامل نام ۵ بازی پرفروش هر پلتفرم می‌شود ولی با این حال بررسی آن خالی از لطف نیست. همان‌طور که گفته شد، بازی Mortal Kombat X در صدر لیست هر دو کنسول شرکت مایکروسافت و سونی قرار گرفته است. در جایگاه دوم لیست پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای کنسول پلی‌استیشن ۴، جدیدترین نسخه از سری Mortal Kombat قرار گرفته است. در مقابل، کاربران کنسول اکس‌باکس وان، دیگر ساخته‌ی استودیوی ندررلم (NetherRealm) یعنی بازی Injustice 2 را بیشتر ترجیح داده‌اند (بازی Mortal Kombat 11 در مکان سوم لیست مربوط به کنسول اکس‌باکس وان قرار دارد).

یکی دیگر از بازی‌های حاضر در این فهرست، Dragon Ball Xenoverse است که البته جای تعجبی هم ندارد. همان‌طور که احتمالا انتظارش را هم داشتید، بازی Super Smash Bros. Ultimate پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ بوده است و در جایگاه دوم این لیست نیز بازی Pokken Tournament DX قرار دارد. نکته‌ی جالب توجه این است که با وجود این که سری Mortal Kombat طرفداران زیادی برروی کنسول نینتندو سوییچ ندارد ولی نسخه‌ی جدید این سری همچنان در جمع ۵ بازی مبارزه‌ای پرفروش این کنسول قرار دارد.

برای خرید بازی Mortal Kombat X از طریق گیفت کارت پلی استیشن کلیک کنید

شما می‌توانید فهرست کامل منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای

پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای

پرفروش‌ترین بازی مبارزه‌ای
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *