معماری
خانه / اخبار بازی / Call of Duty Warzone از مرز ۱۵ میلیون بازی‌باز عبور کرد

Call of Duty Warzone از مرز ۱۵ میلیون بازی‌باز عبور کرد

به نظر می‌رسد که همچنان آمار تعداد بازی‌بازان بخش بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare به سرعت در حال افزایش است. طبق اعلام شرکت اکتیویژن (Activision)، تعداد بازیکنان عنوان Call of Duty Warzone از مرز ۱۵ میلیون نفر عبور کرد.

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone

بخش بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare که Warzone نام دارد، حدود ۴ روز پیش رسماً منتشر گردید. این بخش که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته، در ۲۴ ساعت اول توانست از مرز ۶ میلیون بازی‌باز عبور نماید.

اکتیویژن (Activision) در حساب توییتری رسمی Call of Duty اعلام کرد که Warzone در ۲۴ ساعت اولیه‌ی پس از انتشارش، توانسته به رقم تحیرآور ۶ میلیون بازیکن دست یابد. دو عامل کلیدی این موفقیت، ارتباط مستقیم این بازی با Modern Warfare و عناصر مشترک و شباهت‌های میان آن‌ها، و همچنین رایگان بودن این بازی بود که برای خیلی‌ها یک رویا محسوب می‌شد. حال باید دید آیا این ارقام همچنان به سیر صعودی خود ادامه خواهند داد یا خیر.

Call of Duty: Warzone در حال حاضر تا ۱۵۰ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کند؛ با این حال، تیم توسعه‌دهنده به دنبال افزایش تعداد بازی‌بازان این بخش تا ۲۰۰ نفر است. این احتمال وجود دارد که در آینده تیم توسعه‌دهنده از طریق عرضه‌ی یک به‌روزرسان، تعداد بازی‌بازان را ۲۰۰ نفر افزایش دهد. Call of Duty: Warzone هم اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

Call of Duty Warzone
Telegram
Call of Duty Warzone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *