معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / ۱۰ توصیه برای موفقیت در بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۱۰ توصیه برای موفقیت در بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

آیا شما نیز بعد از مدت‌ها انتظار، حال آماده ورود و آغاز ماجراجویی خود در بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare هستید؟ در این مقاله قصد داریم ۱۰ نکته را به شما یادآوری کنیم که کمک شایانی به مهارت‌ها و بازدهی‌ شما در این بازی خواهد کرد، و قادر خواهید بود یک قدم از دیگر بازیکنان حاضر در بازی جلوتر پیش بروید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

بدون در نظر گرفتن این موضوع که آیا شما در نسخه بتا بخش چندنفره این بازی در ماه‌های گذشته شرکت کرده‌اید یا برای اولین بار به محیط جدید این بازی وارد شده‌اید، همواره پتانسیل بالایی در بهبود مهارت‌های شما وجود خواهد داشت. ما با تحلیل‌های فراوان روی سیستم و عملکردهای این بخش از بازی، توانسته‌ایم داده‌ها و اطلاعات فراوانی را بدست آوریم که قطعا به شما در راه تبدیل شدن به یک بازیکن همه فن حریف در این بازی کمک خواهد کرد.

ما اطلاعات دریافتی خود را در ۱۰ بخش مختلف گردآوری کرده‌ایم که چه کسانی که سالیان طولانی است که یک بازیکن حرفه‌ای این فرانچایز محسوب می‌شوند بتوانند از آن بهره ببرند و چه آن دسته از کسانی که در اول راه هستند و به دنبال یک راه میان‌بر برای رسیدن به حداکثر توان خود در این بازی می‌گردند هم بتوانند، از این نکات استفاده کنند.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۱۰- از بخش داستانی و Special Ops غافل نشوید

با درک این موضوع که ما مطلع هستیم بخش اعظمی از بازیکنان تنها این بازی را در بخش چند نفره تجربه می‌کنند، اما آموزش‌ها و نکات فراوانی در این دو بخش نهفته است که تنها با تجربه آن قادر به فراگیری آن‌ها خواهید بود. تجربه این بخش‌های بازی می‌تواند شما را کمی در مهارت‌های خود ورزیده‌تر کند و به شما نشان دهد که سیستم گیم‌پلی این بازی از چه المان‌هایی تشکیل شده، اگر چه این دو قسمت در مقابل هوش مصنوعی بازی انجام می‌پذیرد اما با تنظیم کردن درجه سختی این بخش‌ها می‌توانید با چالش‌هایی مطابق با مهارت‌های خود روبه شوید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۹- به بخش تنظیمات بازی حتما سری بزنید

تنظیمات پیش‌فرض می‌تواند یک نقطه شروع عالی برای افراد جدید به این فرانچایز باشد، با این حال این موضوع نباید به عنوان یک قانون در ذهن شما نوشته شود که این تنظیمات همان شیوه‌ای است که این بازی باید صورت گیرد، اگر زیاد و کم کردن حساسیت نشانه‌گیری اسلحه‌ها و یا تغییر ویژگی‌های بصری بازی می‌تواند تغییری در نحوه عملکرد شما در بازی بگذارد و باعث شود شما در هنگام بازی راحتی بیشتری داشته باشید حتما آن‌ها را انجام دهید، بلندترین قدم شما نسبت به رسیدن به اهدافتان در پیشرفت در بازی می‌تواند قبل از قدم گذاشتن در میدان نبرد صورت بگیرد پس به ‌آن‌ها توجه بیشتری داشته باشید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۸- در مورد سلاح‌های انتخابی خود تفکر به خرج دهید

یک شاتگان شاید بهترین انتخاب برای نبردهای دور نباشد، و یا استفاده از یک اسلحه دوربرد برای اصابت به اهداف نسبتا نزدیک می‌تواند بسیار سخت باشد، حتی اگر در یک نبرد تنگاتنگ درگیر بودید همیشه سعی کنید نقاط قوت و ضعف اسلحه‌های خود را بدانید و متناسب با وضعیت مکانی که در میدان نبرد دارید اقدام به انتخاب سلاح کنید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۷- طرز فکری همانند یک سرباز با تجربه داشته باشید

بهترین بازیکنان در بازی Call Of Duty: Modern Warfare همواره ارزش زنده ماندن و بیهوده نمردن را درک می‌کنند و همیشه سعی می‌کنند کارهایی با ریسک حساب شده را انجام دهند، مردن بیهوده در یک بازی می‌تواند منجر به پیشی گرفتن حریف از تیم شما شود و روند بازی طوری پیش برود که دیگر امیدی به پیروزی وجود نداشته باشد، پس این می‌تواند عاقلانه باشد که قبل از انجام هر اقدامی، اول یک تفکر تاکتیکی را در ذهن خود پیاده کنید و همه جوانب را بسنجید، قبل از این که بی‌محابا وارد نبرد شوید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۶- اگر در حالت بازی یک Objective وجود دارد، سعی کنید در اطراف آن به نبرد بپردازید

هنگامی که مشغول بازی در حالت‌های مبتنی بر تصاحب یک Objective هستید، یعنی یک مکان یا محوطه خاصی را که در بازی به صورت علامت در آمده و شما باید آن محوطه را به کنترل خود در بیاورید، احتمال زیادی وجود دارد که شما با در دست داشتن این مکان‌های مشخص شده بتوانید آن بازی را برنده شوید. به علاوه، امتیاز بیشتری که به شما در هنگام نبرد اطراف این محل‌های مشخص داده می‌شود در کنار تکمیل چالش‌های مخصوصی که برای این حالت طراحی شده، باعث می‌شود که جنگیدن در این نقاط از بازی ارزش بالایی داشته باشند و به شما در بالا بردن لول خود در بازی کمک کند.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۵- سعی کنید خود را به رنک ۵۵ در بازی برسانید

زمانی که نخست شروع به تجربه بخش چندنفره می‌کنید، شما در انتخاب سلاح‌ها و همچنین آیتم‌های مخصوص محدودیت دارید، با این حال اگر شما همین‌طور به بازی بپردازید، در کنار اینکه سلاح‌شما به سطوح بالاتری خواهد رسید و شخصی‌سازی‌های بیشتری می‌توانید روی آن انجام دهید، سطح کاراکتری که شما بوسیله آن در حال بازی هستید نیز پیشرفت می‌کند، و شما می‌توانید هرچه بیشتر به سلایق خود در انتخاب اسلحه و تجهیزات در بازی نزدیک شوید. اگر شما همین‌طور به بالا بردن رنک و سطح خود در بازی ادامه دهید، وقتی که به رنک ۵۵ می‌رسید تمام تجهیزات و سلاح‌ها برای شما آزاد خواهد بود و می‌توانید از بین تمامی گزینه‌ها بهترین انتخاب را انجام دهید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۴- همه چیز را در بازی امتحان و آزمایش کنید

هیچ‌وقت از انتخاب سلاح‌های جدید و تجهیزات مختلف در بازی هراس نداشته باشید، چه کسی خبر دارد؟ بیرون آمدن شما از آن محدوده امنی که برای خودتان درست کرده‌اید، می‌تواند شما را یک قدم به پیشرفت در بازیتان نزدیک کند، پس همواره به امتحان کردن سلاح و آیتم‌های جدید در بازی اقدام کنید و فکر نکنید اگر با سلاح خاصی می‌توانید عملکرد خوبی داشته باشید پس نهایت پتانسیل شما همین است.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare

۳- همواره در بازی با یکدیگر ارتباط داشته باشید

بهترین بازیکنان Call Of Duty: Modern Warfare همواره برای موفقیت در نبردهایشان با هم‌تیمی‌های خود در تماس‌اند و در انجام ماموریت به آن‌ها اعتماد می‌کنند، در هر صورت اگر که شما با دوستان خود قصد تجربه بخش چند نفره را دارید یا قصد دارید دوستان جدیدی در لابی‌های این بازی پیدا کنید، ارائه یک ارتباط کلامی شفاف و کاربردی در این بازی می‌تواند بسیار گره‌گشا باشد.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare
۲- گستره دانش خود را چه در درون بازی و چه خارج از آن افزایش دهید

دارا بودن آنچه که بین بازیکنان این بازی رایج است یعنی “COD IQ”  که به معنای داشتن دانش بالا از سیستم گیم‌پلی بازی و تاکتیک‌های مختلف در انجام بازی، می‌تواند به شما در نبردهای تن به تن با بهترین بازیکنان این بازی کمک کند. حتما سعی کنید به بلاگ سایت اکتیویژن هر از چندگاهی سر بزنید و از تازه ترین نکات، توصیه‌ها و تاکتیک‌های معرفی شده توسط سازندگان بازی و همچنین بازیکنان حرفه‌ای آگاه شوید، در این توصیه‌ها شما می‌توانید از راهنمایی‌های بسیار سطحی تا حرفه‌ای استفاده کنید و به اصطلاح COD IQ خود را بالا ببرید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare
۱- و اما مهم‌ترین نکته، اوقات خوشی را در بازی سپری کنید و سعی کنید از آن لذت ببرید

در آخر باید گفت که این نیز یک بازی است، با دوستان خود جمع شوید، به برد و باخت‌ها زیاد توجه نکنید و فقط از بازی Modern Warfare لذت بببرید.

بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare
Telegram
۱۰ توصیه برای موفقیت در بخش چند نفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *