معماری
خانه / اخبار بازی / پرفروش ترین / ۴۰۸ هزار نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه اپیک گیمز به فروش رفته است

۴۰۸ هزار نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه اپیک گیمز به فروش رفته است

نزدیک به دو ماه از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی می‌گذرد. این عنوان برروی رایانه‌های شخصی با مشکلاتی از قبیل عدم پایداری نرخ فریم، بهینه‌سازی ضعیف و برخی مشکلات دیگر همراه بود و به همین دلیل راک‌استار (Rockstar) در طول این مدت‌، به‌روزرسان‌های مختلفی را برای حل مشکلات بازی عرضه کرد. همچنین در اوایل ماه دسامبر این بازی برروی استیم نیز منتشر شد. حال گزارشی در مورد فروش  این بازی در یک ماهه‌ی اول عرضه برروی فروشگاه اپیک گیمز منتشر گردیده است.

بازی Red Dead Redemption 2

طبق گزارش وب‌سایت SuperData، بازی Red Dead Redemption 2 در یک ماه‌ی اول انتشار خود حدود ۴۰۸ هزار نسخه برروی فروشگاه اپیک گیمز فروخته است. برای مقایسه، بازی Borderlands 3 با وجود انحصاری بودن آن برروی فروشگاه اپیک گیمز در ماه اول انتشار خود حدود ۱٫۷۸ میلیون نسخه فروش داشت. همچنین طبق گزارش همین وب‌سایت، این بازی نتوانسته است در ماه نوامبر در بین ۱۰ بازی پرفروش رایانه‌های شخصی قرار بگیرد.

بازی Red Dead Redemption 2

البته در اینجا باید عواملی در نظر گرفته شوند. Red Dead Redemption 2 علاوه بر فروشگاه اپیک گیمز، هم‌اکنون برروی لانچر مخصوص راک‌استار و فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد. با وجود این که این بازی در یک سال گذشته برروی کنسول‌ها موجود بوده است، اما با این حال ۴۰۸ هزار نسخه رقم کوچکی نیست، ولی به نظر نمی‌رسد که این مقدار مورد انتظار خیلی‌ها بوده باشد. همچنین چندی پیش، گزارشی مبنی بر فروش نسبتا ضعیف این بازی در روز عرضه برروی استیم منتشر شد.

با تمام این تفاسیر، این احتمال وجود دارد که در ماه‌های آینده میزان فروش بازی Red Dead Redemption 2 بهبود یابد.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی Red Dead Redemption 2
Telegram
بازی Red Dead Redemption 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.