معماری
خانه / اخبار بازی / یوبی سافت از هکرهای بازی Rainbow Six Siege شکایت خواهد کرد

یوبی سافت از هکرهای بازی Rainbow Six Siege شکایت خواهد کرد

شرکت یوبی سافت (Ubisoft) از هکرهای بازی Rainbow Six Siege و یک وبسایت مشخص و تعداد دیگری از افراد در جهان که علیه کاربران بازی Rainbow Six Siege، حملات DDos ترتیب می‌دهند، رسما شکایت کرده است.

هکرهای بازی Rainbow Six Siege

در دنیای کامپیوتر، Denial-of-Service-Attack به نوعی حمله‌ی سایبری گفته می‌شود که در آن هکر میزبان یک دستگاه یا شبکه را برای کاربران مختل می‌کند و ارتباط میزبان با اینترنت را به صورت موقتی یا دائمی قطع می‌کند. حالا یوبی‌سافت ادعا می‌کند که وبسایتی مسئول برخی از حملات DDos علیه بازی Rainbow Six Siege است. وبسایت Polygon توانسته برخی از اسناد دادگاهی را فاش کند که در آن یوبی‌سافت از وبسایت SNG.ONE به خاطر حملات DDos شکایت‌نامه‌ای تنظیم کرده است.

یوبی‌سافت همچنین تصویری از این وبسایت ارائه داده است که در آن این وبسایت علیه بازی‌های Rainbow Six Siege، Call of Duty: Modern Warfare، Fortnite و FIFA 20 حملات DDos ترتیب داده است. از افراد زیادی در این شکایت‌نامه نام برده شده است Polygon به دلیل مسائل امنیتی آن‌ها را فاش نکرده است.

در ماه سپتامبر بود که یوبی‌سافت متوجه شد حملات DDos علیه سرورهای Rainbow Six Siege شدت یافته است، به همین دلیل تعداد زیادی از کاربران را به صورت دائمی تحریم کرد. این شرکت از آن موقع به دنبال مقابله با حملات DDos بوده است و علیه وبسایت‌ها و افراد زیادی شکایت‌نامه تنظیم کرده است.

هکرهای بازی Rainbow Six Siege
Telegram
هکرهای بازی Rainbow Six Siege
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *