معماری
خانه / موبایل و تبلت / گوشی تاشو جدید سامسونگ به تبلت تبدیل می‌شود

گوشی تاشو جدید سامسونگ به تبلت تبدیل می‌شود

براساس یک گزارش جدید، شرکت سامسونگ در حال حاضر بر روی یک جفت گوشی تاشو کار می‌کند که احتمالا یکی از این مدل‌ها سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه می‌شود.

این مدل دو صفحه‌نمایش خواهد داشت و احتمالا در طول نمایشگاه CES یا MWC  به ترتیب در ماه ژانویه یا فوریه سال آینده معرفی می‌شود. یک گوشی تاشو که بتوان آن را به یک تبلت تبدیل کرد همیشه برای بسیاری از تولیدکننده‌ها یک رویای جذاب بوده است و حال شرکت سامسونگ می‌خواهد با ساخت چنین گوشی‌ای، این رویا را به حقیقت تبدیل کند. البته شرکت لنوو هم در این حوزه فعال شده است. در ماه‌های گذشته و در رویداد TechWorld، این شرکت یک گوشی هوشمند که می‌توان آن را خم کرد و به یک دست‌بند تبدیل کرد نشان داد. این شرکت یک تبلت را هم نمایش داد که به اندازه یک فبلت کوچک می‌شود. اما هیچ‌یک از این محصولات لنوو در شرایط تولید عمده نیستند.

سامسونگ

سامسونگ
سامسونگ

البته گفته می‌شود سامسونگ هنوز تصمیم نگرفته که با سرعت زیاد در زمینه تولید این گوشی‌ها فعالیت کند. ظاهرا این شرکت قصد دارد ابتدا با نمایش دادن چنین گوشی تاشونده‌ای، قابلیت‌های آن را به بازار معرفی کند و سپس میزان تقاضا را در بازار بسنجد و در صورت وجود تقاضای قابل توجه دست به تولیدعمده این گوشی‌های هوشمند تاشونده بزند. در عین حال سامسونگ قرار است با توجه به بازخوردها تصمیم بگیرد که طراحی دقیق این مدل و نوع تاشدن آن به بیرون و داخل به چه شکلی تنظیم شود.

منبع:Phone Arena

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *