معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / گزارش: راک استار تحت فشار تیک-تو برای انتشار سریع‌تر بازی‌ها است

گزارش: راک استار تحت فشار تیک-تو برای انتشار سریع‌تر بازی‌ها است

به‌نظر می‌رسد نه‌تنها بازی‌بازان که حتی ناشر و تامین‌کننده‌ی مالی شرکت راک استار (Rockstar) یعنی تیک‌-تو (Take-Two) نیز از روند طولانی مدت تولید بازی‌های این شرکت به‌تنگ آمده است.

راک استار

همان‌طور که می‌دانید در طول نسل هفتم، به‌طور تقریبی هر سه سال شاهد انتشار یک بازی جدید از شرکت راک‌استار بودیم اما این روند با ورود کنسول‌های نسل هشتم به‌شدت طولانی شد؛ تا جایی که در سال پایانی نسل قرار داریم و تنها یک بازی از عناوین این شرکت را تجربه کرده‌ایم.

حال اما باتوجه به توییت یکی از منابع شناخته‌ شده‌ی داخلی راک‌استار، به‌نظر می‌رسد این موضوع چندان خوش‌آیند تیک-تو نیست. براساس ادعای این شخص که با نام کاربری SWEGTA در توییتر فعالیت دارد، تیک-تو شرکت راک‌استار را جهت تسریع فرآیند ساخت بازی‌های خود تحت فشار قرار داده است:

    بنابر گزارش‌ها، راک‌استار تحت فشار تیک-‌تو برای بازگشت به چرخه‌ی انتشار کوتاه‌مدت بازی‌های خود است. اگرچه این موضوع ممکن است برای بازی‌های بزرگی چون GTA و Red Dead بد باشد اما می‌تواند آن‌ها را برای تمرکز برروی مجموعه‌های کوچک‌تری مانند Bully و Manhunt ترغیب کند.

باوجود این‌که راک‌استار شامل چندین استودیوی بزرگ در شهرهای مختلف جهان می‌شود اما از آپریل سال ۱۹۹۷ تحت مالکیت تیک-تو قرار دارد. بنابراین اگر این گزارش درست باشد، غول بلامنازع صنعت بازی‌ها چاره‌ای جز فرمان‌برداری از این شرکت نخواهد داشت. در این صورت می‌توانیم نسل بعد را با اشتیاق و امید بیشتری آغاز کنیم!

نظر شما درباره‌ی این موضوع چیست؟

راک استار
Telegram
راک استار
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *