معماری
خانه / کنسول بازی / کنسول Nintendo Switch عملکرد بسیار خوبی داشته است

کنسول Nintendo Switch عملکرد بسیار خوبی داشته است

کنسول Nintendo Switch در طول مدت زمانی که در دسترس عموم قرار گرفته است، فروش بسیار خوبی را تجربه کرده و به یکی از موفقیت‌آمیزترین محصولات شرکت نینتندو تبدیل شده است.

کنسول Nintendo Switch

در حال حاضر نینتندو سوئیچ موفق به فروش ۴۱ میلیون واحد در سراسر جهان شده است و در مسیری که پیش می‌رود، رسیدن به فروش ۱۰۰ میلیون واحدی چندان دور از انتظار نیست، رقمی که تعداد بسیار کمی کنسول موفق به دستیابی به آن شده‌اند. یکی از این کنسول‌های موفق، کنسول Wii خود شرکت نینتندو می‌باشد.

یکی از تحلیلگران شرکت خدمات سرمایه‌گذاری Morninstar، آقای Kazunori Ito نیز معتقد است که کنسول نینتندو سوئیچ طول عمر بسیار طولانی‌تری از سایر کنسول‌ها خواهد داشت و دلیل این امر هم دومنظوره بودن این کنسول، هم به عنوان یک کنسول دستی و هم به عنوان یک کنسول خانگی می‌باشد. او می‌گوید:

    این معمولا زمانی است که فروش‌ها به اوج خود می‌رسند (پس از آن فروش کاهش خواهد یافت) اما کنسول نینتندو سوئیچ ممکن است طول عمر طولانی‌تری داشته باشد. با یک کنسول خانگی و یک کنسول قابل حمل، نینتندو توانایی بالایی در به فروش رساندن محصولاتش دارد.

تحلیلگر Wedbush Securities آقای Michael Pachter هم با Bloomberg مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرد که نینتندو قادر است تا در سه سال آتی حدود ۲۰ میلیون واحد کنسول نینتندو سوئیچ را به صورت سالانه به فروش برساند.

    سوئیچ می‌تواند تا سه سال آینده، سالانه ۲۰ میلیون واحد به فروش برساند بنابراین رسیدن به فروش جهانی ۱۰۰ میلیون واحد کار دشواری نیست.

فروش ۴۱ میلیون واحدی آن هم در طی دو سال دستاورد شگرفی محسوب می‌شود. پشتیبانی قدرتمند نینتندو از این کنسول و عرضه‌ی عناوین انحصاری باکیفیت برای سوئیچ را می‌توان از دلایل این موفقیت عظیم برشمرد. حتی همین حالا بازی‌هایی مثل Animal Crossing: New Horizons, Metroid Prime 4, Bayonetta 3 و دنباله‌ی عنوان the Breath of the Wild در آینده برای این کنسول منتشر خواهند شد پس هنوز عناوین زیادی وجود دارد که بتوان بر روی سوئیچ تجربه کرد.

در عین حال، the Switch Lite نیز در دراز مدت و کوتاه مدت تاثیر مثبتی بر فروش سوئیچ خواهد داشت. با انتشار Switch Pro در سال بعد می‌توان انتظار داشت که آمار فروش سوئیچ همچنان با نرخ صعودی به پیش رود.

کنسول Nintendo Switch
Telegram

کنسول Nintendo Switch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *